Стан аварійності за 8 місяців 2013 року

На території обслуговування ВДАІ Попаснянського РВ ГУМВСУ у Луганській області  за 8 місяців 2013року було скоєно 47 дорожньо-транспортних пригод, з них 21 ДТП з постраждалими, у яких 27 громадян одержали травми різного ступня ваги та 3 смертельно травмовано. Основними поширеними причинами скоєння ДТП є недотримання  водіями  транспортних засобів безпечної швидкості руху, правил маневрування.

У порівнянні з минулим роком збільшилось кількість ДТП з вини водіїв мопедів та мотоциклів. Так за поточний рік сталося 9 ДТП з вини водіїв мототранспорту, у яких 3 людини загинуло та 8 отримали травми.  Найбільш аварійні дні тижня: середа, п’ятниця, субота.

Водії, будьте уважними під час керування транспортними засобами. Дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху під час вибору безпечної швидкості руху враховуйте погодні умови,  дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним!

Інспектор з дізнання ВДАІ Попаснянського РВ ГУМВС

ст. лейтенант міліції                                                              Н.О. Кирилова

• До уваги членів виконавчого комітету