Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Вихованець ПМСЗ «Відродження» прийняв участь у Чемпіонаті Європи з косікі-карате

У жовтні 2016 року вихованець Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» Богдан Місан прийняв участь у Чемпіонаті Європи з косікі-карате, якій відбувся у м. Краков (Польща). Богдан змагався у двох дисциплінах: «ката» - зайняв 4 місце та «кумите» - зайняв 5 місце.

Нова перемога майстра спорту України Наталії Олійник

5 листопада 2016 року у м. Дніпро відбувся Кубок України з пауерліфтингу серед пара олімпійців. У Кубку прийняла участь майстер спорту України Наталія Олійник, яка тренується на базі Попаснянського МСЗ «Відродження». У ваговій категорії до 67 кг, Наталія у жимі лежачі, показала  результат 93 кг та зайняла І місце.

Вихованці ПМСЗ «Відродження» прийняли участь у Кубку Луганської області з пауерліфтингу пам’яті Народного героя України Темура Юлдашева

5 листопада 2016 року у м. Кремінна пройшов Кубок Луганської області з пауерліфтингу пам’яті Народного героя України Темура Юлдашева. У Кубку прийняли участь більш ніж 60 спортсменів з Луганської області.

Вихованці Попаснянського МСЗ «Відродження» також прийняли участь у Кубку і показали наступні результати:

-         Анухтина Вікторія у ваговій категорії до 57 кг зайняла перше місце;

-         Говорова Елеонора у ваговій категорії до 52 кг зайняла друге місце;

-         Шаталова Олена у ваговій категорії до 63  кг зайняла третє місце;

-         Кравцов Олександр у ваговій категорії до 59 кг зайняв третє місце.

За підсумками змагань, Попаснянський МСЗ «Відродження» зайняв перше місце серед спортивних закладів Луганської області, та третє командне місце.