27 лютого 2016 року пройшов відкритий кубок Біловодська з пауерліфтингу та жиму лежачи, в якому брали участь команди з Біловодська, Лисичанська, Попасної, Сєвєродонецька, Кремінній, Старобільська. В абсолютній першості серед юнаків перше місце посів Глущенко Євген вихованець ПГСУ «Відродження». В абсолютній першості серед чоловіків друге місце посів Наумов Іван, при цьому виконавши норматив майстра спорту України. В абсолютній першості серед жінок перше місце посіла Кадацька Ганна. У ваговій категорії до 59 кг. серед юнаків Скиба Данило посів друге місце.

Учасники змагань висловлюють подяку за допомогу в організації поїздки міському голові Юрію Онищенко та начальнику районного відділу освіти Марині Донцовії.

28 лютого 2016 року в ПМСЗ «Відродження» пройшли змагання серед команд шкіл міста з баскетболу (в залік шкільної спартакіади), в яких взяли участь 5 шкіл. Перше місце зайняла команда Попаснянської гімназії №20, друге місце - ЗОШ №25. Трійку переможців замкнула команда юнаків ЗОШ №21. За результатами змагань кращим гравцем став Влад Булгаков учень 9 класу гімназії №20.

• До уваги членів виконкому!
  • Вітаємо з Днем народження!