25 березня у м. Кремінна пройшов Чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат до 18 років та юніорів і юніорок до 23 років. В чемпіонаті приймали участь спортсмени з таких міст, як Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасна, Сватове, Петрівка, Біловодськ, Старобільськ, Кремінна. Наше місто на Чемпіонаті було представлено 11 вихованцями міського спортивного закладу «Відродження», які показали дуже високі результати. А саме:

- у ваговій категорії до 49 кг Михальский Олександр виборов І місце (юнаки), - у ваговій категорії до 59 кг Кравцов Олександр виборов І місце (юнаки),

- у ваговій категорії до 66 кг Наумов Іван виборов І місце (юніори),

- у ваговій категорії до 74 кг Глущенко Євгеній виборов І місце (юніори),

- у ваговій категорії до 63 кг Шаталова Олена виборола І місце (дівчата),

- у ваговій категорії до 52 кг Говорова Елеонора виборола І місце (юніорка),

- у ваговій категорії до 66 кг Скиба Данило виборов ІІ місце (юнаки) та Редько Андрій виборов ІІ місце (юніор),

- у ваговій категорії до 93 кг Туркія Дмитро виборов ІІ місце (юніор).

За результатами Чемпіонату Глущенко Євген став абсолютним Чемпіоном Луганської області з класичного пауерліфтингу.

У командному першості серед юнаків, дівчат та юніорок команда Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» зайняла ІІ місце, а серед юніорів І місце.

Спортсмени та тренери дякують міському голові Юрію Івановичу Онищенку за допомогу в організації поїздки та забезпечення транспортом.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!