Норвезька рада у справах біженців (NRC) за підтримки Офісу Американської агенції з міжнародного розвитку USAID з надання продовольства заради миру розпочинає програму “Покращення продовольчої безпеки у східній Україні”.

Отримати допомогу на продукти харчування у зимовий період можуть:

1. Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які постійно проживають у м. Попасна, якщо дохід на одного члена сім’ї (виходячи з сукупного доходу) не перевищує 2777 гривень на місяць;

2. Місцеві жителі, які постраждали внаслідок конфлікту і дохід на одного члена сім’ї (виходячи з сукупного доходу) не перевищує 1777 гривень на місяць:

- житло яких було пошкоджено/зруйновано;

- які втратили роботу внаслідок конфлікту,

Реєстрація для участі у програмі проходитиме у м. Попасна 8 жовтня та 9  жовтня 2018 р. з 9.30 до 15.00 за адресою вул. Миру 136 – Районний будинок культури.

Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно зареєструватися. Для реєстрації потрібно надати наступні документи:

• Оригінал паспорту кожного члена родини, свідоцтво про народження для кожної дитини;
  • Ідентифікаційний код;
  • Довідка переміщеної особи для кожного члена переміщеної родини;
  • Документи, що підтверджують групу уразливості: довідка про інвалідність, довідка про серйозне хронічне захворювання (онкологія, діабет) довідка, що засвідчує наявність лише одного з батьків у родині;
  • Довідка, що засвідчує доходи кожного працездатного члена родини за 6 місяців;
  • Довідка, що підтверджує втрату роботи;
  • Акт про руйнування житла.

Додаткову інформацію щодо адреси та графіку реєстрації, а також умов участі у програмі можна отримати за телефоном «гарячої» лінії Норвезької ради у справах біженців 0800 302 007 або за електронною адресою [email protected].