31 березня у Попаснянському міському спортивному закладі «Відродження» відбулися змагання з армреслінгу в рамках V Спартакіади серед навчальних закладів міста. Участь у змаганнях взяли: ОНЗ «Попаснянська ЗОШ № 1», Попаснянська гімназія № 20, Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25, Попаснянська ЗОШ № 21. Помірятися силами прийшли не лише хлопці, а й дівчата. У загальному заліку призові місця розподілилися наступним чином:

серед юнаків: I місце – ЗОШ № 21, II місце – Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25, III місце – Попаснянська гімназія № 20.

серед дівчат: I місце - Попаснянська гімназія № 20, II місце - Попаснянська багатопрофільна гімназія № 25, III місце - ОНЗ «Попаснянська ЗОШ № 1».

Переможці змагань були нагороджені медалями, грамотами та кубками.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!