Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

На базі ДЮСШ пройшла спартакіада «Перші кроки - 2019» серед вихованців ЗДО міста. Члени журі, до якого увійшли заступник міського голови Ірина Гапотченко, директор БДЮТ Людмила Григоренко, директор КУ «Попаснянський районний методичний центр» Олена Лагутіна та методист Олена Прокопенко, директор ДЮСШ Ірина Хандрамай радо зустрічали учасників спартакіади. Участь у змаганнях взяли три команди - «Бджілки» ЗДО № 1, «Сонечко» ЗДО № 2»  та «Котигорошки» ЗДО № 3. Діти змагалися за звання самих сильних, швидких і спритних. Разом з ними, участь брали і батьки, які долучилися до справжньої боротьби за медалі. Заступник міського голови Ірина Гапотченко привітала учасників з початком змагань, побажала їм впевнених стартів та перемог, миру та благополуччя.

Учасники змагань показали високі результати, але судді визначили кращих. За підсумками змагань переможцем спартакіади та володарем кубку «Перші кроки - 2019» стала команда «Бджілки» ЗДО № 1. Переможцем в номінації «Козацькому роду нема переводу» стала команда «Котигорошки» ЗДО № 3. В номінації «Олімпійська надія» перемогла команда «Сонечко» ЗДО № 2. Учасники змагань були нагороджені медалями спортінвентарем та солодощами.

Атмосферу свята, неповторних емоцій, чесного суперництва та дружби, які дарує спорт, отримали усі, навіть вболівальники.