Сьогодні на базі Попаснянської ЗОШ № 1 I-III ступенів відбулося змагання з армрестлінгу серед учнів 10-11 класів шкіл Попаснянського району, яке було ініційовано секцією з армрестлінгу Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження». В змаганнях прийняли участь команди 7 шкіл району: Попаснянської ЗОШ № 1, Попаснянської гімназії № 20, Попаснянської ЗОШ № 21, Попаснянської ЗОШ № 24, Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25, Врубівської ЗОШ та Комишуваського навчально-виховного комплексу. Привітати переможців змагань від імені міського голови прийшла заступник голови Ірина Гапотченкою. Також з вітальним словом до учасників змагань звернувся перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації, виконуючий обов’язки голови – керівника районної військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов.

За результатами змагань перше місце посіла команда Попаснянської ЗОШ № 21, друге місце зайняла команда Попаснянської ЗОШ № 1, третє місце між собою поділили команди Попаснянської ЗОШ № 24 та Комишуваського НВК.

У змаганнях серед юнаків у ваговій категорії +65 кг перше місце здобув Борисенко Олександр, друге місце посів Княгницький Артем, третє місце зайняв Хацько Сергій. У ваговій категорії до 65 кг перше місце зайняв Чернобай Кирило, друге місце дісталося Федорову Андрію, третє місце виборов Береславський Богдан.

Серед дівчат у ваговій категорії 65 кг перше місце зайняла Блєднова Ганна, друге місце здобула Шабаліна Анастасія, третє місце посіла Щетіна Юлія.

Всі учасники-переможці були нагороджені грамотами, а команди-переможці грамотами та статуетками.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги членів виконавчого комітету!