Вже другий рік поспіль на «4» ставку проходить турнір зі спортивної ловлі хижої риби «Щучья стежка 2».

12 травня, неділя, 4 година ранку. Погода – супер! Приготувавши місце для реєстрації, а також подарунки на роздачу при реєстрації, які були надані спонсорами, організатор змагань Олексій Власовчук і головний суддя Володимир Воронцов почали зустрічати і реєструвати поступово прибуваючих на водойм учасників.

Гудок... шикування... кілька напутніх слів від організатора турніру, правила і попередження від судді, ну звичайно побажання від гостей турніру - президента Федерації риболовного спорту Луганської області Андрія Шіршікова і співзасновника Олексія Лядовського.

Учасники вже на своїх місцях, кілька хвилин до старту, на водоймі явно присутнє хвилювання, рибалки спортсмени думають про перші проводки і клювання.... І ось довгоочікуваний старт, різнокольорові приманки, воблера, перші проводки почали приносити результати, і суддя почав рухатися по берегу для зважування улову.

У цей момент польова кухня пихкає щосили. Обід на півсотні гостей майже готовий.

І ось закінчення першого туру, підсумки, перші посмішки і засмучення від результатів. Трохи відпочивши рибалки почали висуватися в зону лову і готуватися до початку другого туру.

Старт другого туру. Знову клювання і зважування риби. Вся спіймана риба, а її за час турніру було спіймано 83 штуки, була відпущена назад у ставок.

Червона димова шашка і гудок горна свідчив про закінчення турніру. Зважування риби, і суддівська колегія видаляється для підведення підсумків.

Для нагородження учасників турніру прибув міський голова Юрій Онищенко. Перед нагородженням Юрій Іванович сказав кілька позитивних слів, подякував усім учасникам та організатору рибальського турніру.

У номінації «Smааl Fish» перемогу здобув Висоцький В'ячеслав, йому посміхнулася вдача і він зловив окунця вагою 15 грам. У номінації «Big Fish» переможцем став Залівацький Віктор.

Із загальним числом в 12 балів 3 місце зайняв Приходько Артем, 2 місце (17 балів) - Ткаченко Олександр. Володарем кубка ручної роботи майстра Олександра Заворотнього став учасник, який посів 1 місце - Нудьга Дмитро, місто Харків. З 27 балами він став абсолютним лідером «Щучої стежки 2». Всі учасники, які не були в номінаціях і не зайняли призові місця були нагороджені втішними подарунками від спонсорів.

Урочисте закриття, подяка всім учасникам, привітання переможців, і всі вирушають на обід. Шурпа вдалася на славу.

«Хочу подякувати міській владі в особі міського голови Юрія Онищенка та заступника міського голови Дмитра Хащенка за допомогу в організації, в проведенні, а також за те, що ви нас підтримуєте. Також висловлюємо подяку всім нашим спонсорам» - сказав організатор турніру Олексій Власовчук.