Попаснянська міська рада

16 квітня 2018 року спеціалістами відділу житлово-комунального господарства виконкому Попаснянської міської ради проведено моніторинг стану виконання Правил благоустрою м. Попасна. 
Під час моніторингу були перевірені прилеглі території до магазинів, установ, будинків та інших об’єктів господарювання в мікрорайоні «Черемушки» та центральній частині міста.
За результатами моніторингу було виявлено п'ять порушень в сфері благоустрою.
Керівникам підприємств, установ та приватним особам підприємцям були підготовлені та вручені приписи-попередження щодо ліквідації захаращеності та приведення прилеглих територій до належного санітарно-технічного стану, строки виконання яких будуть перевірені 26 квітня та 01 травня поточного року.
Звертаємось до всіх мешканців міста, керівників установ, організацій, приватних підприємців (незалежно від форми власності), що запорукою чистоти в нашому місті є нашою спільною справою тому просимо Вас не порушувати Правила благоустрою та не залишати сміття за собою. 
Набагато краще жити в чистоті та злагоді чи не так?

 

Відділ житлово-комунального господарства 
виконавчого комітету Попаснянської міської ради

Важливо!
 • Шановні мешканці та гості міста Попасна! Виконавчий комітет Попаснянської міської ради запрошує вас взяти участь у заходах до 4-ї річниці визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань
 • Вітаємо з Днем народження
 • До уваги членів виконкому!

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник