Міський голова Юрій Онищенко, сьогодні, 12 квітня, привітав з 80-річчям незмінного керівника народного хору ветеранів, автора більше чотирьох тисяч музичних творів, у тому числі і про місто Попасна Сухомліна Віктора Андрійовича. З нагоди відзначення 80-річного ювілею, враховуючи вагомий особистий внесок у розвиток культури в місті Попасна, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію і громадську діяльність Віктор Сухомлін отримав від міського голови медаль «За заслуги перед громадою» та подарунковий сертифікат на одну тисячу гривень. Поздоровлення відбувалося у святковій атмосфері у колі друзів та колег. Також у цей день міський голови привітав з 80-річним ювілеєм учасника народного хору ветеранів Неізмайлова Анатолія Григоровича. Юрій Онищенко побажав ювілярам міцного здоров'я, благополуччя, невичерпної енергії, успіхів і натхнення у всіх справах.

• Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
  • До уваги депутатів!
  • Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"