Другий рік поспіль Попаснянська міська рада співпрацює з ГО «ЗооКонтроль» в питанні затримання, вакцинації від сказу, стерилізації, чіпування та повернення в оточуюче середовище безпритульних собак. За два роки роботи в нашому місті ветеринарами ГО «ЗооКонтроль» було вакциновано 184 безпритульних собаки. Завдяки цьому їх кількість в нашому місті значно зменшилась. Проведено ревакцинацію (повторне щеплення проти сказу) 88 безпритульних собак, яким раніше було проведено стерилізацію та вакцинацію від сказу.

Сьогодні, 06 листопада, міський голова Юрій Онищенко провів зустріч з керівником Харківської громадської організації «ЗооКонтроль» Андрієм Ревенко, на якій обговорили питання запровадження міської програми «Поводження з домашніми тваринами в місті, як безпритульними так і власницькими» на виконання вимог законодавства України. Ця програма буде передбачати контроль за обігом та поводженням з безпритульними та власницькими тваринами в місті за допомогою ГО «ЗооКонтроль».

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!