Під гаслом «Держслужбовці за здоровий спосіб життя» 29 квітня на стадіоні «Дитячо-юнацької спортивної школи» відбувся I етап Спартакіади державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Цього року змагання складалися з одинадцяти видів спорту: міні-футболу, волейболу, стрибків у довжину з місця, естафеті  4х100, підтягування на жердині, дартсу, стрибків на скакалці, підняття тулуба в сід, настільного тенісу, шашок та шахів.

Вже вкотре у спартакіаді бере участь і команда Попаснянської міської ради під назвою «Убойная сила».

За результатами змагань наша команда здобула такі призові місця: у стрибках у довжину з місця серед жінок на ІІ місці Катерина Чудна, у естафеті  4х100м наша команда зайняла ІІІ місце, ІІ місце по підтягуванню на жердині зайняв Геннадій Водолазський, у змаганнях з шашок серед жінок ІІ місце зайняла Олена Писарева, а ІІІ Ірина Гапотченко, серед чоловіків І місце Юрій Онищенко, ІІІ місце Денис Лошатецький, з шахів серед жінок ІІІ місце зайняла Світлана Гончарова, серед чоловіків І місце розділив Геннадій Водолазський. У змаганнях з волейболу команда Попаснянської міської ради виборола перше місце.

По закінченню змагань учасників-переможців спартакіади як в особистому так і в загальнокомандному заліку було нагороджено грамотами.

Загалом спартакіада пройшла успішно та досягнуто найголовнішого результату – це здоровий та активний відпочинок держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування в дусі взаєморозуміння і дружби.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!