|
Згідно Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутатами міської ради будуть дані звіти на своїх виборчих округах за наступним графіком
Запрошуємо всіх жителів міста, які бажають взяти участь в звітах депутатів міської ради. Дата і час
проведення
зустрічі
Місце проведення зустрічі ПІБ депутатів ( в дужках вказано
номер округу )
Вулиці за округами
27 лютого
12.00
Структурний підрозділ
«Попаснянське
локомотивне депо»
регіональної філії
«Донецька залізниця»
публічного акціонерного
товариства «Українська
залізниця»
вул.Дніпровська,1
Мелюшев Василь Миколайович
(№ 11)
Ходнєвич Олександр Леонідович
(№ 12)
Вулиці: Заводська (60 років утворення СРСР) з 4 по 156;
Дніпровська з 1 по 134; Осєдача (Пролетарська) з 1 по 101;
Г.Сковороди (Ватутіна) з 1 по 53; Ногтенка (Орджонікідзе)
з 1 по 160; Підлісна з 1 по 11; Мар`ївська з 1 по 24;
Провулки: Заводський 2,3; Стандартний з 2 по 31;
Шкільний 1, 2, 24
Вулиці: М.Грушевського (Куйбишева) з 1 по 130, з 131 по
302; Пархоменка з 1 по 49; Бахмутська (Артемівська) з 13а
по 283; з 10а по 306;
Провулки: Широкий (Тельмана) з 1 по 22; Кубанський з 1
по 36; Н.Деповський з 2 по 33; Дніпровський з 1 по 5;
Деповський з 1 по 26
21 лютого
11.00 ЗОШ № 21
Нечепуренко Тимофій Юрійович
(№ 17)
Гатченко Олег Миколайович
(№ 18)
Вулиці: С.Мамонтова (Совєтська) з 2 по 55; Франка з 1 по
70; М. Раскової з 1по 27; Добролюбова з 1 по 45; Матросова
з 1 по 69; Хмельницького з 1 по 58; Говорова з 1 по 56;
Радіщева з 1 по 80; Гайдара з1 по 16;
Леваневського з1 по 145; Докучаєва з 1 по 13; Московська з
1 по 111; Л. Українки 4;
Польова 1,2
Вулиці: Водоп’янова з 2 по 150; Чехова з 1 по 14;
Привокзальна 3,5,7; Таганська з 1по 51; Лугова з 2 по 78а;
Зарічна з 2 по 36; Соснова (Октябрьська) з 1 по 78а;
Западна з 1 по 77; Космодем`янської з 1 по 43; Щербакова з
1а по 113; Чайковського з 1а по 45; Піщана з 1 по 49;
Склозаводська з 4 по 47; Чернишевського з 6 по 23;
Тимірязєва з1 по 42; Нижня з 4 по 27; Мала 1; Розовка з 3 по
49; 4км Провулки: Криничний з 1 по 8
05 березня
15.00 ЗОШ № 24
Доброжеланов Ігор
Миколайович
(№ 12)
Гурджиєв Андрій
Олександрович
(№13)
Курбатов Андрій Сергійович
(№ 10)
Вулиці: М.Грушевського (Куйбишева) з 1 по 130, з 131 по
302; Пархоменка з 1 по 49; Бахмутська (Артемівська) з 13а
по 283; з 10а по 306;
Провулки: Широкий (Тельмана) з 1 по 22; Кубанський з 1
по 36; Н.Деповський з 2 по 33; Дніпровський з 1 по 5;
Деповський з 1 по 26
Вулиці: Донецька з 7по 249; з 4а по 212; Вишнева з 2 по 37;
Пушкіна з 2 по 120, з 121 по 256; Київська з 1 по 131, з 133
по 262;
Провулки: Ломоносова з 1 по 20; Лермонтова з 1 по 31а;
Транспортний з 1 по 38а; Райдужний з 1 по 17; Відрадний з
1 по 16; Будівельний з 4по 6; Футбольний з 1 по 15;
Семафорний з 1 по 7; Ольховий з 3 по 11; Фадєєва з 1 по 12
Вулиці: Миру (Леніна) з 156 по 198; з 163 по 221;
Кануннікова з 1 по 39; Крупської з 1 по 42; Степова з 1 по
57а; Іофе (Островського) з 1 по 54; Шолохова з 1 по 40;
Менделєєва з 1 по 42; Космічна з 1 по 46; Я.Мудрого
(Калініна) з 1 по 65; Попова з 1 по 11; Сєвєрна з 1 по 56;
Полярна з 1 по 45; 987 км, Павлова з 1 по 71
Провулки: Дружби ( Котовського) з 3 по 15;
Степовий з 1 по 6
19 березня
12.00 ЗОШ № 1
Бондаренко Світлана Іванівна
(№ 14)
Бублик Костянтин Сергійович
(№ 16)
Вулиці: Паславського (Воровського) з 1 по 132, з 134 по
200; Рєпіна з 2 по 21; Гастелло з 3 по 199; Потьомкіна з 2 по
95; Магістральна з 1 по 39; Парусовка з 1 по 179;
Механізаторів з 1 по 21; Донецька № 1А, 1Б
Провулки: Берестовий з 1 по 11; Новий 4,6; Южний з 2 по
24
Вулиці: Миронівська, Бахмутська (Артемівська) № 10
Береславський Анатолій
Григорович
(№ 15)
Вулиці: Донецька № 1,3,5; Бахмутська (Артемівська) з 1 по
13; з 4 по 8А
27 лютого
12.00 РБК
вул. Мира,136 (Леніна)
Шемерда Анатолій
Миколайович
(№5)
Сурнін Олег Анатолійович
(№ 7)
Андрєєва Людмила Адамівна
Лубянов Василь Васильович
(№ 8)
Онищенко Максим Юрійович
(№ 9)
Павличенко Наталія
Володимирівна
(№ 10)
Вулиці: Некрасова з 7 по 26; Миру (Леніна) з 90 по 132; з
109 по 151; Шевченка з 1 по 92
Провулки: Некрасова з 1 по 27; Шевченка з 1 по 25
Вулиці: Шкільна з 1 по 6; Громової з 1 по 105а; Кошового з
1 по 38; А.Черешні (Котовського) з 1 по 14;
Л. Шевцової з 1 по 31; Зашкільна з 1 по 8; Високовольтна з 1
по 13; Менжинського з 1 по 51; Миру (Леніна) 159, 154,
152;
Провулки: Кошового з 1 по 6, Суворова з 2 по 10;
Вулиці: Миру (Леніна) з 153 по 157; з 138 по 150
Вулиці: Суворова з 5 по 22; Миру (Леніна) 161, 161а;
Залізнична з 1 по 53
Вулиці: Миру (Леніна) з 156 по 198; з 163 по 221;
Кануннікова з 1 по 39; Крупської з 1 по 42; Степова з 1 по
57а; Іофе (Островського) з 1 по 54; Шолохова з 1 по 40;
Менделєєва з 1 по 42; Космічна з 1 по 46; Я.Мудрого
(Калініна) з 1 по 65; Попова з 1 по 11; Сєвєрна з 1 по 56;
Полярна з 1 по 45; 987 км, Павлова з 1 по 71; О.Кошового
з 40 до кінця;
Провулки: Дружби ( Котовського) з 3 по 15; Степовий з 1
по 6
27 лютого
10.00
вул. Потьомкіна, 65 Плис Микола Михайлович
(№ 14)
Вулиці: Паславського (Воровського) з 1 по 132, з 134 по
200; Рєпіна з 2 по 21; Гастелло з 3 по 199; Потьомкіна з 2 по
95; Магістральна з 1 по 39; Парусовка з 1 по 179;
Механізаторів з 1 по 21; Донецька № 1А, 1Б
Провулки: Берестовий з 1 по 11; Новий 4,6; Южний з 2 по
24
27 лютого
10.00
Адміністративна будівля
міської ради
вул.Мічуріна, 1
Шингірій Світлана Олексіївна
(№1)
Потапенко Олександр
Вікторович
(№2)
Трофімов Ігор Вікторович
Третьяков Микола
Анатолійович
(№3)
Гелеверя Наталія Олександрівна
(№4)
Вулиці: Нахімова з №2 по № 52; Южна з 3 по 29;
Красноярська з 1 по 43; Гагаріна з 2 по 48; Крилова з 1по 40;
Толстого з 1 по 32; Сонячна (Серго) з 1 по 35;
Ціолковського з 2 по 56; Паркова з 1 по 6; Прудна з 2 по 18;
Челюскіна з 1 по 68; Шингирій з 2 по 87; Дачна з 1 по 30;
Лісна з 4 по 46;
Провулки: Зелений з 1 по 33, Толстого з 1 по 5;
Вулиці: Нагорна з 2 по 66; Красних партизан з 3 по 65;
Водопровідна з 5 по 142; Садова з 1 по 68; Мічуріна з 5 по
59; Харківська з 2 по 18; Кольцовська з 1 по 17; Горького з
2 по 11; Набережна з 1 по 20; Достоєвського з 3 по 23;
Овражна (Кірова) з 8 по 37; Тургенєва з 1 по 47; Гоголя з 3
по 16; Первомайська з 117 по 179 ; з 140 по 146; Ніколенка
(Піонерська) з 1 по 56; Соборна (Комсомольська) з 1 по 13
Вулиці: Вокзальна з 8 до кінця; Первомайська з 12 по
132; з 1-113.
Провулки: Клубний з 1 по 23
Вулиці: Базарна з 2 по 26; пров. Нижній з 1 по 28; Кузнечна
з 1 по 71; Комісарська з 1 по 38; Д.Бєдного з 4 по 42;
Нижньопогранична з 3 по 54; Річна з 3 по 69; Миру (Леніна)
з 1 по 107; з 2 по 80; Оборонна з 1 по 122
Провулки: Службовий з 1 по 49; Трудовий
(Комсомольський)10
|
Важливо!
Реформа оплати праці Оперативна інформація Єдина система місцевих петицій |