Попаснянська міська рада

Керівний склад

Посада

 

 Робочий

 

 

Онищенко Юрій Іванович

міський голова 

 

2-08-55

 

 

 

 

Табачинський Михайло Миколайович

заступник міського голови 

 

2-18-04

 

 

 

 

Гапотченко Ірина Вікторівна

заступник міського голови

 

2-08-32

 

 

 

 

Хащенко  Дмитро Вікторович

заступник міського голови

 

2-08-75

 

 

 

 

Кулік Любов Анатоліївна

керуючий справами 

 

2-07-02

 

 

 

 

Юридичний відділ

Коваленко Віталій Петрович

начальник  

 

2-03-89

 

 

 

 

Водолазський Геннадій Петрович

спеціаліст - юрист

 

2-05-65

 

 

 

 

Загальний відділ

Степанова Вікторія Миколаївна

начальник 

 

2-08-71

 

 

 

 

Шутіна Тетяна Миколаївна

інспектор

 

2-08-71

 

 

 

 

Гончарова Світлана Олександрівна

спеціаліст

 

2-08-71

 

 

 

 

Сидорова Світлана Іванівна

секретар керівника

 

2-08-55

 

 

 

 

Писарєва Олена Миколаївна

спеціаліст

 

2-18-04

 

 

 

 

Козакова  Марина Анатоліївна

спеціаліст

 

2-18-04

 

 

 

 

Відділ житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та землеустрою

Бондарева Марина  Олександрівна

начальник  відділу

 

2-10-89

 

 

 

 

Кандаурова Тетяна Віталіївна

спеціаліст

 

2-12-25

 

 

 

 

Кучеренко  Костянтин Юрійович

головний спеціаліст

 

2-03-89

 

 

 

 

Нікітін Андрій Геннадійович

спеціаліст

 

2-10-89

 

 

 

 

Демченко Катерина Сергіївна

спеціаліст

 

2-10-89

 

 

 

 

Іщенко Олеся Володимирівна

спеціаліст

 

2-10-89

 

 

 

 

Фінансово-господарський  відділ

Омельченко Яна Сергіївна

начальник

 

2-17-37

 

 

 

 

Гатченко Ольга Василівна

головний спеціаліст-бухгалтер

 

2-17-37

 

 

 

 

Василеженко  Надія  Володимирівна

Савенко Дар’я  Костянтинівна

провідний спеціаліст-бухгалтер

спеціаліст

 

2-17-37

2-03-89

 

 

 

 

Тимофєєв Микола Петрович

завідуючий господарством

 

2-14-84

 

 

 

 

Фіщенко Олександр  Володимирович

водій

 

 

 

 

 

 

Бідзюра Людмила Іванівна

прибиральниця службових приміщень

 

 

 

 

 

 

Українець Тетяна  Анатоліївна

прибиральниця службових приміщень

 

 

 

 

 

 

Алексієнко Дмитро Володимирович

сторож

 

2-14-84

 

 

 

 

Заворотній Олександр Олександрович

сторож

 

2-14-84

 

 

 

 

Чернолоз Ганна Костянтинівна 

сторож

 

2-14-84

 

 

 

 

Організаційний відділ

Висоцька Наталія Олександрівна

начальник 

 

2-05-65

 

 

 

 

Лошатецький Денис Олександрович

старший інспектор

 

2-05-65

 

 

 

 

 Шарап Ольга Олександрівна

спеціаліст

 

2-18-04

 

 

 

 

Військово-обліковий стіл

Чудновець Наталія Леонідівна

старший інспектор 

 

2-14-84

 

 

 

 

Важливо!
  • До уваги членів виконавчого комітету!
  • Що робити при надзвичайній ситуації

  • Оперативна інформація

    Оперативна інформація

    Єдина система місцевих петицій

    Електронні петиції

    Погода



    Лічильник