Реалізація політики у сфері зайнятості та підвищення економічної активності населення - основні чинники покращення соціально-економічної ситуації в районі.

06 квітня 2015 року в Попаснянській військово-цивільній адміністрації відбулася робоча нарада у першого заступника голови Миколи Ханатова щодо участі суб’єктів господарювання району в проекті Програми розвитку ООН в Україні щодо створення робочих місць для внутрішньо переміщених осіб в Україні , а також для місцевого населення Луганської і Донецької областей. Даний напрямок Проекту започатковано з метою виявлення і подальшої підтримки різних ініціатив з організації зайнятості на основі спів фінансування.

В роботі наради прийняли участь керівники суб’єктів господарювання, які зацікавлені у співробітництві з Проектом розвитку ООН по вищезазначеним питанням: (приватні підприємці, підприємства сфери ЖКГ), представники міської ради, управління економічного розвитку і торгівлі районної держадміністрації та Центру зайнятості у Попаснянському районі.

В ході наради були обговорені питання щодо підготовки заявок на участь у Проекті програми розвитку ООН в Україні та їх своєчасне подання.

Учасники наради відмітили пасивність більшості суб’єктів господарювання району в питаннях, які стосуються розвитку та нових підходів в діяльності своїх підприємств.

.