Виконавчий комітет міської ради доводить до відома мешканців, голів вуличних і квартальних комітетів наступну інформацію.

Попаснянський відділ лабораторних досліджень Лисичанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» згідно плану моніторингових досліджень провів лабораторні дослідження води питної у колодязях загального користування м. Попасна на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники.

За результатами лабораторних досліджень:

на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники: вода з колодязю по вул. Водоп'янова, 7 не відповідає вимогам Державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ВОДУ ДЛЯ ПИТНИХ ПОТРЕБ З КОЛОДЯЗЯ ПО ВУЛ. ВОДОП'ЯНОВА, 7.

на санітарно-хімічні показники: вода з колодязів:

- по вул. Леваневського, 2,

- вул. Б. Хмельницького, 44

не відповідає ДСанПіНу № 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»

Інформуємо Вас про необхідність обов’язкового кип’ятіння води для питних потреб з колодязів по вул. Леваневського, 2, вул. Б. Хмельницького, 44.

Відділ ЖКГ виконкому

міської ради

• Запрошуємо на святковий концерт Вахтанга Кікабідзе
  • До уваги депутатів!