09.08.2019 року, з 10-00 до 15-00 години, біля приміщення відділку поліції по вул. Соборна (колишня Комсомольська), відбудеться виїзний прийом громадян Регіональним сервісним центром МВС України в Луганській області. Нагадаємо, що такий мобільний центр працює за принципом «єдиного вікна» і надає послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів (ТЗ), проведення технічного огляду ТЗ, видачі посвідчень водія нового зразку, а також надає інші послуги, у тому числі і консультативні. Для впорядкування організаційних питань, пов’язаних з роботою такого центру та для більшої його ефективності, всі бажаючи можуть пройти процедуру попередньої реєстрації (запису) за тел. 2-03-89 або за адресою: м. Попасна, вул. Мічуріна, 1, адміністративна будівля виконкому міської ради, каб. № 226.