Попаснянська міська рада

Міською радою постійно стимулюється розвиток та підвищення рівня конкурентоспроможності власного комунального підприємства «СКП»: вишукуються можливості щодо оновлення та придбання нової автомобільно-тракторної та іншої необхідної техніки і обладнання за рахунок усіх можливих джерел фінансування, залучаються фахові спеціалісти і працівники, збільшується спектр послуг у сфері благоустрою.

За останні три роки було придбано для підприємства сім одиниць автотракторної техніки, обладнання для утримування дорожнього господарства: дорожній пилосос, воздуходувку, ручну снігозбиральну машину; пилосос для обслуговування басейну; подрібнювач гілок. Працівники забезпечуються спецодягом.

Колектив підприємства складають трудолюбиві та відповідальні працівники, які виконують свою роботу на вулицях міста цілорічно та в будь-яку погоду. І міська рада поставила собі за ціль забезпечити їм комфортні умови праці. Було прийнято рішення щодо комплексної модернізації та приведення до сучасного стану адміністративної будівлі Попаснянського КП «СКП», яка включає в себе заходи, направлені на відновлення будівлі, енергоефективні заходи та облаштування санітарно-побутових приміщень.         

У 2018 році виконані роботи з посилення несучих конструктивів будівлі та капітального ремонту покрівлі. Установлено твердопаливний котел та систему опалення. Забезпечено водопостачання будівлі. Облаштовано комфортну кімнату для прийому їжі, роздягальні, душові та туалети.

У поточному році продовжуються роботи з капітального ремонту адміністративної будівлі КП «СКП». На сьогодні вже завершено ремонт внутрішніх приміщень будівлі, проводяться ремонтні роботи в котельній.

Також на цей рік заплановані роботи з термомодернізації будівлі, що дозволить економити енергоресурси, що дозволить забезпечити зменшення витрат на оплату енергоносіїв, а вивільнені кошти будуть оптимізовані.      

 

Відділ ЖКГ

виконкому міської ради

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник