Попаснянська міська рада

Депутати Попаснянської міської ради запрошують мешканців своїх округів зустрітися з ними та заслухати їхні звіти.

Графік проведення звітів депутатів Попаснянської міської ради про свою роботу у 2019 році перед виборцями

 

Дата та час

проведення зустрічі

Місце проведення зустрічі

ПІБ депутатів

 

Вулиці за округами

 

24.01.2020

(п’ятниця)

14.30

 

Біля магазину «Магістраль»

Мелюшев

Василь Миколайович

 

Щербіна

Віктор Олександрович

Вулиці:  Заводська (60 років утворення СРСР)  з 4 по 156; Дніпровська з 1 по 134; Осєдача (Пролетарська) з 1 по 101; Г.Сковороди (Ватутіна) з 1 по 53; Ногтенка (Орджонікідзе) з 1 по 160; Підлісна з 1 по 11; Мар`ївська з 1 по 24;

Провулки:  Заводський 2,3;  Стандартний з 2 по 31;  Шкільний 1,

 

14.02.2020

(п’ятниця)

15.00

 

Біля магазину «Солнышко» по    вул. Бахмутська

 

Гурджиєв

Андрій Олександрович

 

Охрименко

Сергій Миколайович

Вулиці: Донецька з 7по 249; з 4а по 212; Вишнева з 2 по 37; Пушкіна з 2 по 120, з 121 по 256; Київська з 1 по 131, з 133 по 262;

Провулки:  Ломоносова з 1 по 20;  Лермонтова з 1 по 31а; Транспортний з 1 по 38а; Райдужний з 1 по 17; Відрадний з 1 по 16; Будівельний з 4 по 6;  Футбольний з 1 по 15; Семафорний з 1 по 7; Ольховий з 3 по 11;  Фадєєва з 1 по 12 

 

07.02.2020

(п’ятниця)

15.00

 

Зала засідань

 міської ради (вул.Мічуріна,1,         2 поверх)

 

Потапенко

Олександр Вікторович

Вулиці: Нагорна з 2 по 66; Красних партизан з 3 по 59; Водопровідна з 5 по 79; Садова з 1 по 67; Мічуріна з 5 по 56; Харківська з 2 по 18; Кольцовська з 1 по 18;  Горького з 2 по 11; Набережна   з 1 по 30;  Достоєвського з  3 по 29а;  Овражна (Кірова) з 4 по 37;  Тургенєва з 1 по 47; Гоголя з 3 по 14; Первомайська з 117 по 179 ; з 144 по 146;  Ніколенка (Піонерська) з 1 по 56;  Соборна (Комсомольська) з 1 по 13 

Калініна

Катерина Степанівна

 

Шингірій Світлана Олексіївна

 

Вулиці:  Нахімова  з № 2 по     № 52; Южна з 1 по 33;   Красноярська з 1 по 43; Гагаріна з 2 по 48; Крилова з 1по 40; Толстого з 1 по 32;

 Сонячна  (Серго) з 1 по 35; Ціолковського з 2 по 56; Паркова з 1 по 6; Прудна з 2 по  18; Челюскіна з 1 по 84; Шингирій з 2 по 87; Дачна з 1 по 30; Лісна  з 2  по 46;

Провулки: Зелений з 4 по 35,  Толстого з 1 по 5;  

Гелеверя

Наталія Олександрівна

Вулиці:  Базарна з 2 по 26; Кузнечна з 1 по 71;  Героїв Чорнобиля  (Комісарська) з 1 по 34; Д.Бєдного з 4 по 38; Нижньопогранична з 3 по 54; Річна з 3 по 69; Миру (Леніна) з 1 по 107; з 2 по 84; Оборонна з 1 по 122а

Провулки:  Нижній з 1 по 11; Службовий з 1 по 49;  Трудовий (Комсомольський)10  

14.02.2020

(п’ятниця)

15.00

Районний Будинок культури

Звягінцев

Дмитро Миколайович

 

Сурнін

Олег Анатолійович

Вулиці: Шкільна з 1 по 6;  Громової з 1 по 105а; Кошового з 1 по 38;  А.Черешні (Котовського) з 1 по 14; Л. Шевцової з 1 по 31; Зашкільна з 1 по 8; Високовольтна з 1 по 13; Калюжного (Менжинського) з 1 по 51;  Миру (Леніна) 159, 154, 152;   

Провулки: Кошового з 1 по 6, Суворова з 2 по 10; 

Шемерда

Анатолій Миколайович

Вулиці: Некрасова з 7 по 26; Миру (Леніна) з 90 по 132; з 109 по 151; Шевченка  з 1 по 92

Провулки: Некрасова з 1 по 27; Шевченка з 1 по 25 

Андрєєва

Людмила Адамівна

Вулиці: Миру (Леніна) з 153 по 157; з 138 по 150 

Онищенко

Максим Юрійович

Чудний Юрій Іванович

Вулиці: Суворова з 5 по 22; Миру (Леніна) 161, 161а; Залізнична з 1 по 52 

Прокопенко

Сергій Олександрович

 

Вулиці: Спортивна (60 років Жовтня) з 2 по 46а; Осипенка з 10 по 25;  Больнична з 1 по 26; Чапаєва з 1 по 53; Герцена з 2 по 29; Глінки з 1 по 27; Маяковського з 1 по 6; Жуковського з 1 по 6

Площі: пл.Героїв з 1 по 3 

Провулки:  Затишний (Леніна) з 1 по 38;  Луганський з 1 по 19, Красний з 1 по 79; Больничний з 1 по 39 

22.02.2020

(субота)

10.00

Біля магазину «Водолій»

по вул. Леваневсь-кого

Нечепуренко

Тимофій Юрійович

Вулиці: С.Мамонтова (Совєтська) з 2 по 55; Франка з 1 по 70; М. Раскової з 1по 27; Добролюбова з 1 по 45; Матросова з 1 по 69; Хмельницького з 1 по 58; Говорова з 1 по 56; Радіщева з 1 по 80; Гайдара з1 по 16; Леваневського з1 по 145; Докучаєва з 1 по 13; Московська з 1 по 111;  Л. Українки 4; Польова 1,2 

Гатченко

Олег Миколайович

Вулиці: Водоп’янова з 2 по 150; Чехова з 1 по 14; Привокзальна 3,5,7; Таганська з 1по 51; Лугова з 2 по 78а; Зарічна з 2 по 36; Соснова (Октябрьська) з 1 по 78а; Западна з 1 по 77; Космодем`янської з 1 по 43; Щербакова з 1а по 113; Чайковського з 1а по 45; Піщана з 1 по 49; Склозаводська з 4 по 47; Чернишевського з 6 по 23; Тимірязєва з1 по 42; Нижня з 4 по 27; Мала 1; Розовка з 3 по 49; 4км

Провулки: Криничний з 1 по 8 

16.02.2020

(неділя)

14.00

Біля закритого магазину по

вул. Кошового

Павличенко

Наталія Володимирівна

Вулиці: Миру (Леніна) з 156 по 198;  з 163 по 221; Кануннікова з 1 по 39; Крупської з 1 по 42; Степова з 1 по 57а; Іофе (Островського) з 1 по 54; Шолохова з 1 по 40; Мендєлєєва з 1 по 42; Космічна з 1 по 46; Я.Мудрого (Калініна) з 1 по 65; Попова з 1 по 11;  Сєвєрна з 1 по 56;   Полярна з 1 по 45;      Павлова  з 1 по 71, О.Кошового з 40 до кінця.

Провулки: Дружби ( Котовського)  з 3 по 15;  Степовий з 1 по 6     

07.02.2020

(п’ятниця)

15.00

ЗОШ № 1

Бондаренко

Світлана Іванівна

Вулиці:  Паславського (Воровського) з 1 по 132, з 134 по 200; Рєпіна з 2 по 21; Гастелло з 3 по 199; Потьомкіна з 2 по 95; Магістральна з 1 по 39; Парусовка з 1 по 179; Механізаторів з 1 по 21; Донецька № 1А, 1Б

Провулки: Берестовий з 1 по 11; Новий 4,6;  Южний з 2 по 24; Виноградний 

Береславський

Анатолій Григорович

Вулиці: Донецька  № 1,3,5; Бахмутська (Артемівська) з 1 по 13; з 4 по 8А

Бублик

Костянтин Сергійович

Вулиці: Миронівська, Бахмутська (Артемівська) № 10 

Важливо!
  • До уваги депутатів!
  • Що робити при надзвичайній ситуації

  • Оперативна інформація

    Оперативна інформація

    Єдина система місцевих петицій

    Електронні петиції

    Погода



    Лічильник