Попаснянська міська рада

В жовтні – листопаді 2017 року комунікаційна агенція Action Global Communications в рамках ініціативи з підтримки реформи децентралізації, що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, проводила інформаційну кампанію «Я - ГРОМАДА!» у Донецькій та Луганській областях. Її мета – це підвищення рівня обізнаності жителів регіону щодо позитивних змін та результатів проведення реформи Децентралізації. Одним із компонентів програми стала розробка онлайн опитування щодо реформи Децентралізації https://www.facebook.com/UNDPUkraine/posts/1732013553486311

Action Global Communications звертається з проханням долучитися до загальної справи-пройти тест самостійно та підтримати добру справу. Супровідний текст може бути наступним:

Реформа децентралізації стосується кожного з нас, адже кожен стане (чи вже став) членом об'єднаної територіальної громади (ОТГ).

Тому вкрай важливо знати про можливості, права та обов'язки, які ми набуваємо після створення ОТГ.

Тим, хто ще не ухвалив рішення, це допоможе зробити це усвідомлено.

Для тих, хто вже є членами ОТГ, корисно якнайкраще орієнтуватися у законодавстві та практиці, щоб повною мірою користуватися усіма перевагами, що їх надала реформа кожній громаді і кожній родині.

Щоб перевірити свої знання щодо децентралізації і, можливо, переглянути  погляди на свій статус у громаді, пропонуємо відповісти на декілька запитань.

Оберіть правильний, на Вашу думку, варіант відповіді, позначивши його у відповідному квадраті.

 

За підсумками опитування Вам буде нараховано бали - знайдіть свою суму і дізнайтеся, який статус у громаді відповідає Вашому потенціалу.

Отже, вперед! Пряме посилання на опитування: https://www.onlineexambuilder.com/decentralizaciya-vladi/exam-187136

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Вітаємо з Днем народження!
 • До уваги членів виконавчого комітету!

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник