Попаснянська міська рада

В рамках реалізації Проекту «Добре врядування для розбудови потенціалу громади», що реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за проектом «Ефективне врядування та залучення громадян для покращення доступу до правосуддя, безпеки, охорони довкілля та соціальної згуртованості на сході України» за підтримки Уряду Королівства Данії, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та Шведського агентства з питань міжнародного співробітництва (Sida), 09 вересня в Попаснянській міській раді відбулося два заходи для впровадження системного менеджменту бюджетного процесу та громадського контролю за діяльністю місцевої ради.

На заходах були присутні міський голова Ю.І. Онищенко, посадові особи виконкому міської ради та представники громадського сектору – активні громадські організації: ГО «Попаснянська ініціатива», ГО «Агенція місцевого розвитку територіальної громади м. Попасна», ГО «Я вірю в своє місто», ГО «Міська ветеранська організація м. Попасна», та представник громадської молодіжної ради.

В рамках бюджетного процесу разом з експертами обговорили питання щодо розробки бюджетного регламенту місцевої ради, документального супроводу впровадження «бюджету участі» та розробки шаблону для візуалізації бюджетних показників на сайті міської ради.

З фахівцями зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ обговорили перспективи запровадження сортування побутових відходів в межах міста.

 

Юридичний відділ

виконкому міської ради

Важливо!
 • До уваги депутатів!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник