9 травня 2016 року в м. Попасна відбувся мітинг,  присвячений 71-й річниці Перемоги над нацистами в Другій світовій війні. Почався мітинг з урочистої ходи колон, в якому взяли участь керівники міста та району, ветерани, колективи підприємств, установ і організацій міста, школи, військовослужбовці, мешканці та гості міста, який провів міський голова Юрій Онищенко.

Учасники мітингу вшанували пам'ять загиблих у тій страшній війні хвилиною мовчання та поклали квіти до Братської могили.

Потім всіх ветеранів запросили на польову кашу та «фронтові сто грам». Свій виступ всім гостям торжества подарував лауреат міжнародних премій року Альберт Салтиков, якому міський голова Юрій Онищенко в знак подяки за виступ подарував пам'ятний сувенір від громади міста.