ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2011 року.

2. Про уточнення показників  міського бюджету на 2011 рік (додаток 1), (додаток 2).

3. Про затвердження структури МПЗОВ «Салют» на період літньої оздоровчої кампанії 2011 року.

4. Про внесення змін та доповнень  до  Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік.

5. Про внесення  доповнень до Програми соціально-економічного розвитку-    інші витрати в м.Попасна на 2011 рік.

6. Про затвердження  міської Програми здійснення профілактики  алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та інших негативних проявів у молодіжному середовищі в місті Попасна на 2011-2015 роки.

7. Про доповнення  переліку  об`єктів   місцевої приватизації на 2011 рік.

8. Про внесення доповнень до рішення третьої сесії  Попаснянської міської ради від 02.12.2010 р. № 3/18 «Про  план підготовки проектів регуляторних актів Попаснянської міської ради на 2011 рік».

9. Про організацію та проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з управління групою будинків, робіт та надання послуг з управління групою будинків, робіт та надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Попасна та знаходяться на балансі ПКП «Місто».

10. Про затвердження Положення про організацію та проведення громадських слухань для доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території в місті Попасна.

11. Про звільнення ОСББ «Надія» (вул. 60 років Жовтня,3) від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у 2011 році.

12. Про звільнення ОСББ «Злагода 151»» (вул. Леніна,151) від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у 2011 році.

13. Про затвердження Плану санації  Попаснянського житлово-комунального об`єднання.

14. Про надання в оренду вбудованого нежитлового приміщення, яке знаходиться за адресою: м. Попасна, вул..Мічуріна,1.

15. Про початок процедури визнання майна таким, що є безхазяйним.

16. Про початок процедури визнання майна таким, що є безхазяйним.

17. Про надання депутатам Попаснянської міської ради повноважень.

18. Про покладання функцій щодо регулювання діяльності розміщення зовнішньої реклами у м.Попасна.

19. Про внесення змін до  рішення 5 сесії міської ради від 12.01.2011 р. №5/24 «Про створення комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд у м.Попасна».

20. Про затвердження  проектів відведення із землеустрою щодо складання   документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у м. Попасна.

21. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у м. Попасна.

22.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право на земельну ділянку у м. Попасна.

23. Про розробку проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку у м.Попасна.

24.  Про внесення змін до рішення 73 сесії Попаснянської міської ради п`ятого скликання від 08.10.2010 р. №73/18 «Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності, право оренди на земельні ділянки у м.Попасна».

Різне.