Попаснянська міська рада

Сердечно вітаю усіх із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, Днем української письменності та мови. Усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Без перебільшення можна стверджувати, що ваша місія є надзвичайно вагомою, адже ви забезпечуєте духовне буття людей, сприяєте об’єднанню нації, формуванню національної пам’яті та ідентичності.

Прикметно, що нині відзначається ще одне свято нашої культури і самого нашого існування – День української писемності та мови.

Наша мова і культура додають нам сил сьогодні, коли Україна героїчно долає виклики та загрози, утверджує незалежність та суверенітет.

Маю щире переконання в тому, що спільними зусиллями ми вдосконалимо та модернізуємо культурну та мовну політику, відповідно до європейських стандартів, ми маємо здатність бути конкурентоспроможними у всьому світі.

Висловлюю глибоку пошану і вдячність усім, чиї серце, розум, праця віддані Україні. Бажаю вам міцного здоров’я та благополуччя, а нашій державі - миру та розквіту.

 

З повагою

              Попаснянський міський голова Юрій Онищенко

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Опитування
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник