Попаснянська міська рада

 

1.    Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради  VI скликання  Трофімова Ігоря Вікторовича. (підсумки голосування)

 2.    Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради  VI скликання  Завгороднього Олександра Павловича.   (підсумки голосування)    

 3.    Про дострокове припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради VI скликання  Плиса Миколи Михайловича. (підсумки голосування)

 4.    Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року. (додаток 1) (додаток 2(підсумки голосування)

 5.    Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік (зі змінами). (додаток 1(підсумки голосування)

 6.    Про  виконання    Плану соціально-економічного  розвитку  м. Попасна за 9 місяців 2016 року.(підсумки голосування)

7.     Про  внесення доповнень  до Плану соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2016 рік (зі змінами). (підсумки голосування)

8.    Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 17.11.2010 №2/2 «Про Положення про постійні комісії Попаснянської міської ради».(підсумки голосування)

9. Про затвердження процедури врегулювання конфлікту інтересів Попаснянським міським головою, секретарем та депутатами Попаснянської міської ради, що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень Попаснянською міською радою. (підсумки голосування)

 10.Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 24.12.2015 № 71/9 «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна». (підсумки голосування)

 11.Про передачу на баланс ПКП «СКП» пам’ятника Леніна. (підсумки голосування)

12.Про передачу будівельного матеріалу (акваізол) на баланс ОСББ «Альтернатива-Попасна» (вул. Миру, 112), який був придбаний за кошти субвенції районного бюджету. (підсумки голосування)

13.Про внесення змін до рішення Попаснянської  міської ради від 17.11.2010 року №2/3  «Про персональний та чисельний склад постійних комісій Попаснянської  міської ради» (зі змінами). (підсумки голосування)

14.Про внесення змін  до рішення Попаснянської міської ради  від 17.11.2010 року №2/4 «Про обрання голів  постійних комісій Попаснянської міської ради» (зі змінами). (підсумки голосування)

15.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі її в оренду в м.Попасна. (підсумки голосування)

16.Про поновлення договорів оренди. (підсумки голосування)

17.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу її в оренду у м.Попасна. (підсумки голосування)

18.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м.Попасна. (підсумки голосування),(підсумки голосування).

19.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу її в оренду у м.Попасна. (підсумки голосування),(підсумки голосування), (підсумки голосування).

20. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі у приватну власність у м.Попасна(підсумки голосування)

21. Про затвердження Положення про виплату  матеріальної допомоги  з коштів  міського бюджету  у новій  редакції і персонального складу  комісії з виплати  матеріальної допомоги з коштів  міського бюджету. (підсумки голосування)

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник