Порядок денний:

1. Про уточнення показників  міського бюджету на 2011 рік.
  2. Про внесення змін до складу депутатського  корпусу Попаснянської міської ради.
  3. Про внесення змін до  персонального складу виконавчого комітету Попаснянської міської ради.
  4. Про внесення змін  до персонального складу  постійних комісій Попаснянської міської ради.
  5. Про  внесення змін до рішення Попаснянської міської  ради п`ятого скликання сорокової сесії від 29.09.2008 р. №40/8 «Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради п`ятого скликання двадцять дев`ятої сесіїі від 16.11.2007 р. №29/4 «Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами та санітарного очищення території м.Попасна на 2008-2011 рр.».
  6. Про внесення змін до рішення третьої сесії  Попаснянської міської ради від 02.12.2010 р. № 3/18 «Про  план підготовки проектів регуляторних актів Попаснянської міської ради на 2011 рік».
  7. Про затвердження Статуту  комунального підприємства «Попаснянська  станція птахівництва та інкубації» в новій редакції.
  8. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для права продажу шляхом аукціону під розміщення об`єкту торгівлі та затвердження стартової ( початкової) ціни, з якої розпочинається продаж лоту на аукціоні, кроку аукціону, реєстраційного та гарантійного внесків при продажі права земельної ділянки, розташованої за адресою: м.Попасна, вул.. Артемівська біля буд.1в.(додаток1), (додаток2)
  9. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку  м.Попасна на 2011 рік.
  10.  Про звільнення       Попаснянського     міжрайонного  управління по    екслуатації   газового господарства від сплати державного мита при  зверненні до місцевого суду у  2011 році.
  11. Про передачу на баланс Попаснянського комунального підприємства «Місто» артезіанської свердловини № к 4051-г-2.
  12. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна шкафного регуляторного пункту-2 (ШРП-2) по вул. Артемівська,№8,який був побудований за кошти державної субвенції та місцевого бюджету по проекту «Встановлення шкафного регуляторного пункту -2 по вул. Артемівська,№8 в м.Попасна (1-етап)», та безкоштовну передачу його до державної власності на  баланс ВАТ «Луганськгаз» в особі філії Попаснянського  міжрайонного управління по експлуатації газового господарства.
  13. Про зняття з балансу Попаснянського комунального підприємства «Місто» житлового будинку №54 по вул.. Ціолковського в м. Попасна.
  14. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у м. Попасна.
  15.  Про зміну цільового призначення частки земельної ділянки, яка перебуває  у  приватній власності Петряєвої О.В., за адресою: м.Попасна, по вул. Куйбишева, 252.
  16. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.
  17.  Про внесення змін до  рішення 4 сесії  Попаснянської міської ради 6 скликання від 17.12.2010 р. № 4/12  „ Про  поновлення договорів оренди земельних ділянок в м. Попасна .”
  18.  Про затвердження  проектів відведення із землеустрою щодо складання документів, що    посвідчують   права на земельні ділянки у м. Попасна.
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що    посвідчують   право на земельну ділянку у м. Попасна.
  20. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки, що знаходиться у приватній власності, з будівництва індивідуального гаражу на комерційне використання гр.Нікітіній Н.В. по вул. Суворова, біля буд. №5.
  21. Про внесення  змін до  рішення  7 сесії Попаснянської  міської ради 6

скликання від 21.02.2011р.  №7/28 « Про  затвердження проектів відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право на земельні ділянки у м.Попасна.

22. Про визнання  майна таким, що є безхазяйним.

23. Про внесення доповнень до  Регламенту Попаснянської  міської ради,  затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання  від 17.11.2010 р. №2/1.

24. Про  депутатський  запит депутата міської  ради Андрєєвої Л.А. щодо проведення ремонту та заміни труб у будинку №146 по вул.Леніна

25. Про  депутатський  запит депутата міської  ради Андрєєвої Л.А. щодо наведення порядку у парку  м-ну ВРЗ