Попаснянська міська рада

1. Про визнання повноважень депутата Попаснянської  міської ради шостого скликання Калініної  К.С. (підсумки голосування)

2.    Про  підсумки підготовки  житлово-комунального господарства міста до  роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років.   (інформація (підсумки голосування)

3.    Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. (додаток1), (додаток2 (підсумки голосування)

4.    Про  внесення   доповнень до  Плану соціально-економічного  розвитку  м. Попасна на 2016 рік (із змінами)  (підсумки голосування)

5.    Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Попаснянської міської ради.  (підсумки голосування)

6.    Про внесення змін до Регламенту Попаснянської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого

        скликаннявід 17.11.2010 № 2/1  (із змінами).  (підсумки голосування)

7.   Про затвердження Статуту Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження»  у новій редакції. (підсумки голосування)

8.   Про затвердження Статуту Попаснянського  міжтериторіального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Салют» у новій редакції.      (Статут)    (підсумки голосування)

9.    Про затвердження Положення КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТРУДОВИЙ АРХІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РАЙОНУ» у новій редакції.   (підсумки голосування)

10. Про надання права викупу вбудованого нежитлового  приміщення, розташованого за адресою: Луганська обл., м. Попасна,  

вул. Первомайська, буд.7 приміщення № 3. (підсумки голосування)

 11.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

12.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

 13.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі. (підсумки голосування)

14.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі. (підсумки голосування)

15.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

16.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

17.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

18.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

19.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку, яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

20.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

21.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка розташована у м. Попасна та поновлення договору оренди землі.  (підсумки голосування)

22.Про розірвання договору оренди землі з Товариством з додатковою відповідальністю «Попаснянський вагоноремонтний завод».  (підсумки голосування)

23.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу в оренду у м. Попасна.  (підсумки голосування)

24.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу в оренду у м. Попасна.    (підсумки голосування)     

25. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та передачу в оренду у м. Попасна.  (підсумки голосування)

26.Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку,яка  розташована  в  м. Попасна.  (підсумки голосування)

27.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) у м. Попасна.  (підсумки голосування)

28.Про надання згоди ТОВ «Луганський гіпс» на передачу в суборенду земельної ділянки за адресою: м. Попасна, вул. Чехова, 28г.  (підсумки голосування)

29.Про припинення договору оренди землі з фізичною особою-підприємцем Ч.....  (підсумки голосування)

30.Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі у приватну власність у м. Попасна. (підсумки голосування)

31.Про внесення змін до  рішення  Попаснянської міської ради від 24.03.2016 № 74/14 «Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Б.... (підсумки голосування)

Різне

Про обрання  голови  постійної комісії з питань  бюджету, фінансів, регіональних зв *язків та  комунальної  власності   (підсумки голосування)

Про створення  ассоціації органів  місцевого  самоврядування  Луганської  області (підсумки голосування)

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник