Попаснянська міська рада

1.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 квартал 2016 року. (підсумки голосування)

2.  Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік. (додаток1), (додаток2)  (підсумки голосування)     

3.  Про виконання Плану соціально - економічного розвитку м. Попасна  за   І квартал 2016 року. (підсумки голосування)

4.  Про  внесення   доповнень до  Плану соціально-економічного  розвитку      м. Попасна на 2016 рік (із змінами).(підсумки голосування)

 5.  Про затвердження переліку об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м.Попасна (у новій редакції)(підсумки голосування)

 6.  Про перейменування вулиці у місті Попасна.  (підсумки голосування)

7. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчого комітету.     (підсумки голосування)

8. Про безоплатне прийняття у комунальну  власність  територіальної громади  міста Попасна засобів зовнішньої реклами. (підсумки голосування)

9.  Про встановлення дорожніх знаків по вул. Герцена (від вулиці Миру до вулиці Суворова) у м. Попасна. (підсумки голосування)

10.Про затвердження  переліку об’єктів  комунальної власності міста, що підлягають  відчуженню шляхом  приватизації у 2016 році. (підсумки голосування)

11.Про передачу комунального майна на баланс ПКП «СКП», яке було придбано за кошти міського бюджету. (підсумки голосування)

 12.Про надання права підпису виконуючому обов’язки керівника   ПМПЗОВ «Салют». (підсумки голосування)

13. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу у приватну власність в м. Попасна. (підсумки голосування)

14. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та  затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі в оренду в м. Попасна.  (підсумки голосування)

15.Про надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)  у  м. Попасна(підсумки голосування)

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник