Попаснянська міська рада

1.    Про внесення змін до Регламенту Попаснянської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання від 17.11.2010 № 2/1 (зі змінами).           

2.    Про   затвердження  Плану соціально-економічного  розвитку м. Попасна на 2016 рік.

 3.    Про  затвердження  Програми соціально - економічного  розвитку  –  інші витрати в м. Попасна на 2016-2020 роки.

 4.    Про затвердження Програми з питань соціального захисту  та соціального забезпечення населення  м. Попасна на 2016 рік.        

 5.    Про затвердження Програми  висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в  засобах масової інформації на 2016 рік.       

 6.    Про  затвердження міської  Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Попасна на 2016 рік.  

 7.  Про затвердження Програми запобігання і реагування на надзвичайні події та ситуації техногенного і природного характеру в місті Попасна на 2016-2017 роки.                                                

8.    Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки на період 2016-2017 років  в м. Попасна.

      9.     Про  внесення змін до рішення міської ради від 29.11.2013 № 48/7 «Про затвердження Порядку складання додаткових списків громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів у м. Попасна».

 10.Про  внесення змін до рішення міської ради від 25.07.2012 № 28/12 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна».

 11. Про  затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста Попасна. (Положення)

 12. Про найменування об’єктів топоніміки територіальної громади  м. Попасна. (додаток)

   13.Про припинення права постійного користування  земельною ділянкою у  м. Попасна. 

 І 14.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у   м. Попасна.

  15. Про  затвердження складу конкурсної комісії по наданню в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Попасна

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник