Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2010  рік.
  2. Про уточнення показників  міського бюджету на 2011 рік( додаток).
  3. Про дострокове припинення повноважень депутата Попаснянської міської  ради  VI скликання  Єщенка Г.Г.
  4. Про внесення змін до рішення другої сесії міської ради №2/3 від 17.11.2010 року « Про персональний та чисельний склад постійних комісій Попаснянської міської ради».
  5. Про затвердження положень про відділи виконавчого комітету Попаснянської міської ради. (додаток 1), (додаток 2), (додаток3 ), (додаток 4), (додаток 5).
  6. Про  місцеві податки і збори в місті Попасна на 2011 рік.
  7. Про виконання міської Програми реформування  і розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста  на 2007-2010 р.р.
  8. Про звільнення Цеху телекомунікаційних послуг №16 Луганської філії ВАТ «Укртелеком» від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у  2011 році.
  9. Про звільнення Управління з експлуатації Західної фільтровальної станції ТОВ «Луганськвода» від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у 2011 році.
  10. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна стальних, поліетиленових газопроводів середнього тиску, які побудовані за кошти громадян та безкоштовну передачу їх до державної власності на баланс ВАТ «Луганськгаз» в особі філії Попаснянського міжрайонного  управління по експлуатації  газового господарства.
  11. Про безкоштовне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Попасна фасадного надземного стального газопроводу низького тиску та  розподілювача тиску газу ( РДГС-20), які побудовані за кошти громадян по вул. Первомайська, №№144;144а;144б;146  та передачу їх на баланс Попаснянського комунального підприємства «Місто».
  12. Про надання дозволу на передачу основних засобів і товарно-матеріальних цінностей Попаснянського  ЖКО на баланс Попаснянського КП «Місто».
  13. Про закріплення ділянок шляхів за підприємствами, організаціями та установами міста для очищення від снігу та посипання при ожеледиці.
  14. Про  внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 02.12.2010 р.№3/18 «Про план підготовки проектів регуляторних актів Попаснянської міської ради на 2011 рік».
  15. Про звіт  Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» про фінансово-господарську діяльність та організаційну роботу.
  16. Про надання згоди Попаснянському житлово-комунальному об’єднанню на звернення до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство.
  17. Про  делегування повноважень ПКП «Місто» щодо внесення змін до договору оренди частини нежитлового приміщення.
  18. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.03.2010 р. №64/6 «Про визнання майна таким, що є безхазяйним».
  19. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.08.2010 р. №71/9 «Про визнання майна таким, що є безхазяйним».
  20. Про внесення доповнень до рішення 5 сесії міської ради від 12.01.2011 р. №5/24 «Про створення комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд у м.Попасна».
  21. Про  внесення  змін до рішення 69 сесії  Попаснянської  міської ради 5  скликання  від    01. 07. 2010 р., № 69/15  «Про розробку технічної документації  та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права  власності, право оренди, право постійного користування на земельні ділянки у м.Попасна».
  22. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у      м. Попасна.
  23. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.
  24. Про припинення права  постійного користування   земельною  ділянкою ВАТ «Попаснянський райагропостач»  в м. Попасна.
  25. Про  розташування тимчасових споруд у м. Попасна.
  26. Про зміну цільового призначення земельної ділянки , яка перебуває  у  приватній власності Степанова В.М.
  27. Про зміну цільового призначення земельної ділянки , яка перебуває  у  приватній власності Нікітіної Н.В.
  28. Про затвердження проектів відведення із землеустрою щодо складання документів, що    посвідчують   право  на земельні ділянки у  м. Попасна.
  29. Про  затвердження технічної  документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна.
  30. Про припинення права постійного  користування земельною ділянкою Попаснянського державного торгівельно-виробничого підприємства робітничого постачання в м.Попасна.
  31. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення
  32. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  33.   Про  депутатський  запит депутата  міської  ради Пойди О.П.

щодо зменшення тарифу на вивезення  та захоронення  твердих побутових відходів