7 листопада 2015 року у Попаснянському міському спортивному закладі «Відродження» стартувала ІІІ Спартакіада серед команд шкіл міста Попасна. У суботу 6 команд шкіл міста змагалися у футболі.

Впертій боротьбі у фінальному матчі за І місто змагалися команди Попаснянської гімназії № 25 та ЗОШ № 21. В серії після матчевих пенальті, з рахунком 4:3 перемогу одержала команда Попаснянської гімназії № 25.

Відповідно ІІ місто завоювала команда ЗОШ № 21, а ІІІ місце – Попаснянська гімназія № 20.

Кращім граком турніру став Полищук Олександр – учень Попаснянської гімназії  № 20, кращім воротарем став Петряєв Євген - учень  ЗОШ № 24.

Особисту подяку хочеться виразить команді вболівальників ЗОШ № 21, яку особисто очолювала директор школи Марина Устенко та на протязі всього турніру активно вболівала за свою команду.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!