7 листопада 2015 року у місті Рубіжне пройшов Кубок Луганської області з класичного пауерліфтингу пам’яті Темура Юлдашева.

Тему́р Дамі́рович Юлда́шев (нар. 11 березня 1969Луганськ  - пом. 24серпня 2014,  Савур-Могила) — український військовик, громадський діяч, спортсмен, майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу. Командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тимур».

У Кубку прийняли участь 99 спортсменів з наступних міст Луганської області: Рубіжне, Попасна, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільск, Біловодськ.

Місто Попасна було представлене командою вихованців Попасняського міського спортивного закладу «Відродження» у складі 12 чоловік.

Призові місця зайняли:

І місто – Кадацька Ганна у ваговій категорії до 63 кг за результатом триборства 295 кг;

І місто – Івженко Ольга у ваговій категорії до 47 кг за результатом триборства 175 кг;

ІІ місто – Купаєва Катерина у ваговій категорії до 63 кг за результатом триборства 240 кг;

ІІ місто Шаталова Олена у ваговій категорії до 52 кг за результатом триборства 155 кг;

ІІ місто Наумов Іван у ваговій категорії до 66 кг за результатом триборства 415 кг;

Наумов Іван та Глущенко Євгеній виконали норматив на кандидати в майстра спорту.

У командному заліку Кубку наша жіноча команда зайняла ІІ місце.

Команда спортсменів міста Попасна виражає подяку міському голові Юрію Онищенко та начальнику Попасняського відділу освіти Марині Донцовій за допомогу в організації поїздки.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!