1. Про звіт міського голови  про здійснення державної регуляторної політикиПопаснянською міською радою та її виконавчим комітетом у 2014 році.
  2. Про План діяльності Попаснянської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.
  3. Про звіт КУ «Дошкільний навчальний заклад ( ясла-сад) № 1» з питань статутної діяльності закладу.
  4. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2010 р. №1/4 «Про виконавчий комітет Попаснянської міської ради»( із змінами).
  5. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2010 р. №2/4 «Про обрання голів постійних комісій Попаснянської міської ради»( із змінами).
  6. Про затвердження Положення про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ, що утримуютьсяза рахунок коштів міського бюджету м. Попасна.
  7. Про затвердження Положення про порядок встановлення меморіальних дошок та знаків місті Попасна.
  8. Про затвердження персонального складу Комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дошок і знаків в місті Попасна.
  9. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету  за 9 місяців 2014 р
  10. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік (додаток1),(додаток2),(додаток3).
  11.  Про  преміювання заступника міського голови Гапотченко І.В.
  12. Про виконання Плану соціально-еконмічного розвитку м. Попасна за 9 місяців 2014 року
  13. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна за 2014 рік(із змінами)
  14. Про передачу в управління приватному підприємству «Центроград-Попасна» багатоквартирного житлового будинку № 29 по вул. Ціолковського в м. Попасна.
  15. Про передачу на баланс ОСББ «Успіх-Попасна»   ліфтового обладнання, яке було придбано  за кошти міського бюджету.
  16. Про передачу комунального майнана баланс ПКП «СКП», яке було придбано  за кошти міського бюджету.
  17. Про внесення змін до  рішення  Попаснянської міської ради від 23.11.2012 № 33/33 «Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки та надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки в м. Попасна».
  18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою   щодо  відведення  земельної ділянки у м. Попасна.
  19. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу в оренду в м. Попасна.
  20. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки, затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельних  ділянок та  передачу їх у приватну власність в м. Попасна.
  21. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачу в оренду в м. Попасна.