1.    Про визнання повноважень  депутата Попаснянської міської ради шостого скликання  Чудного Ю.І.

2.    Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства міста в осінньо-зимовий період 2013-2014 років та план заходів щодо підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

3.    Про фінансово - господарську діяльність  та організацію  роботи  Попаснянського КП "СКП".

4.  Про затвердження звіту про виконання  міського  бюджету  за 1 квартал 2014 року.

5.  Про внесення  змін  до міського бюджету на 2014 рік. (додаток1),(додатки 2-6), (додаток7)

6.   Про внесення змін  до рішення  Попаснянської міської ради  від  17.11.2010 № 2/6  "Про умови оплати  праці працівників  Попаснянської міської ради та її виконавчого  комітету " (із змінами).

7.    Про  затвердження структури Попаснянського МПЗОВ «Салют» на період літньої оздоровчої кампанії 2014 року.(додаток)

8.    Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 27.03.2014  № 53/6 «Про затвердження переліку ремонту доріг м. Попасна  на 2014  рік за рахунок субвенції  із державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності».

9.   Про передачу  витрат  з реконструкції системи газопостачання  багатоквартирного житлового фонду.

10. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 14.07.2011 № 13/2 « Про затвердження міської Програми сприяння встановленню   індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м. Попасна на  2011-2015 р. р.» (із змінами).

11.Про затвердження переліку об’єктів, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Попасна.

12. Звіт про роботу постійної комісії з питань законності, прав людини, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності, етики і регуляторної політики.

13. Про визначення вільних від куріння  місць на території міста Попасна.

14. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою   щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна.

15.  Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та  затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельної  ділянки  та передачу її  в оренду у  м. Попасна.

16. Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельної  ділянки та передачу її  в постійне користування у  м. Попасна.

17. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних  ділянок та  передачу їх у приватну власність в м. Попасна.

18. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі у приватну власність в м. Попасна:

19. Про закріплення права комунальної власності на земельною ділянкою, яка розташована  у м. Попасна, та поновлення договору оренди землі.

20. Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської   міської ради VI скликання Зеленського А.П.

21. Про внесення змін до рішення Попаснянської  міської ради від 17.11.2010 року № 2/3  «Про персональний та чисельний склад постійних комісій Попаснянської  міської ради» (із змінами).

22. Про розробку проекту землеустрою  щодо  відведення  земельних ділянок у м. Попасна для продажу на земельних торгах.

23. Різне

23-1. Про звернення  Попаснянської міської ради до депутата Луганськообласної ради Павлова В.Г. щодо  сприяння  у виділенні  субвенції із обласного  бюджету