1. Про внесення змін до  міського бюджету на  2013 рік (додаток1), (додаток2), (додаток3)
  2. Про внесення змін  до Плану   соціально-економічного розвитку  м. Попасна на 2013 рік (із змінами).
  3. Про внесення змін до  рішення міської ради від  16.11.2011р. № 19/3 «Про затвердження  міської  цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012-2015 роки» ( із змінами).
  4. Про  виконання плану роботи Попаснянської міської ради за  2013 рік та перспективний план роботи Попаснянської міської ради на  2014 рік.
  5. Про хід виконання міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м.Попасна на 2011-2014 роки у 2013 році.
  6. Про хід виконання міської Програми сприяння встановленню індивідуального опалення «Тепло  в кожний дім» в м.Попасна на 2011-2015 рр.за період з листопада 2012 року  по грудень 2013 року.
  7. Про хід виконання міської Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Попасна на 2011-2014 роки за період з листопада 2012 року  по грудень 2013 року
  8. Про участь проекту «Реконструкція мереж вуличного зовнішнього освітлення із застосуванням енергозберігаючих технологій» у Всеукраїнському конкурсі проектівта програм розвитку місцевого самоврядування.
  9. Про участь проекту «Розвиток спорту в місті – здоровий спосіб життя громади» у Всеукраїнськомуконкурсі проектів та програм розвиткумісцевого самоврядування.
  10. Про участь програми «Організація системи відеоспостереження в місцях масового перебування  людей – запорука забезпечення  охорони  громадського порядку  та безпеки  дорожнього  руху  в м. Попасна Луганської області» у Всеукраїнському  конкурсі проектів  та програм розвитку  місцевого  самоврядування.
  11. Про надання дозволу  на списання  майна  з балансу  Попаснянського КП «СКП».

12. Про передачу на баланс ПКП «СКП» основних засобів.

13. Про звіт про продаж майна комунальної власності територіальної громади м. Попасна за період з листопада 2012р. по листопад 2013р.

14. Про надання права викупу котельні №24, розташованої за адресою:м. Попасна, вул. Котовського,1а.

15. Про надання права викупу  95/100 частки котельні НОД-3 №2, розташованої за адресою: м. Попасна, вул. Первомайська, 43ж.

16. Про надання права викупу  3/100 частки вбудованого нежилого приміщення, розташованого за адресою: м. Попасна, вул. Первомайська,48.

17. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2012 № 23/14 «Про безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста засобів зовнішньої реклами» (із змінами).

18. Про  звільнення Служби у справах дітей Попаснянської  райдержадміністрації від сплати державного мита за повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану у 2014 році.

19. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА – САДОК) № 6 ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»в новій редакції.   (Статут)

20. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА – САДОК) № 7 ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції.  (Статут)

21.  Про затвердження СтатутуПОПАСНЯНСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГОПІДПРИЄМСТВА «СКП» в новій редакції. (Статут)

22. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою   щодо  відведення земельних  ділянок у м. Попасна.

23. Про внесення  змін до рішення Попаснянської міської ради від 29.11.2013 № 48/9  " Про надання  дозволу на розробку  проектів землеустрою щодо  відведення земельних ділянок  у м. Попасна".

24. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Попасна

25. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки, які розташовані в  м. Попасна.

26. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки та затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та  передачу їх у приватну власність в м. Попасна.

27. Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки  та затвердженнятехнічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) і передачі у приватну власність в м. Попасна.

28. Про закріплення права комунальноївласності на земельні ділянки та затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)і передачі в оренду в м. Попасна.

29. Про закріплення права комунальноївласності на земельні ділянки та затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду у м. Попасна