Порядок денний:

1. Про  прийняття в  комунальну  власність територіальної громади міста Попасна Попаснянської комунальної установи Фізкультурно-спортивний клуб «Богатир»

2. Про затвердження Статуту Попаснянської комунальної установи Фізкультурно-спортивний клуб «Богатир».

3. Про  призначення директора ПКУ ФСК«Богатир».

4. Про  міський бюджет на 2011 рік  (додаток).

5. Про затвердження звіту про виконання плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2010 рік.

6. Про затвердження  плану  соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік

7. Про  затвердження Програми соціально-економічного розвитку-інші витрати в м.Попасна на 2011 рік.

8. Про звільнення Попаснянського департаменту «Луганськвода» від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у 2011 році.

9. Про надання дозволу на списання з балансу Попаснянського ЖКО заборгованості квартиронаймачів.

10.  Про звільнення Служби у справах дітей Попаснянської райдержадміністрації від сплати державного мита за повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану у 2011 році.

11.   Про надання попередньої згоди на прийняття  в комунальну власність територіальної громади м.Попасна дитячих, спортивних та ігрових майданчиків.

12.  Про скасування  рішення Попаснянської міської ради п’ятого скликання від   29.09.2008р. №40/4.

13.  Про затвердження Статуту   Попаснянського міжтериторіального позаміського  закладу оздоровлення та відпочинку «Салют»  у новій редакції.

14. Про затвердження  Програми висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в засобах масової інформації на  2011-2014  роки.

15.  Про затвердження Програми виконкому Попаснянської міської ради з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2011-2014 р.р.

16.  Про затвердження Програми проведення культурно-масових заходів в місті на 2011 рік.

17.  Про затвердження  міської Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста на 2011-2014  роки.

18.  Про затвердження  міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м.Попасна на 2011-2014 р.р.

19.  Про затвердження Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екобезпеки на період 2011-2014 р.р. в м.Попасна

20.  Про  роботу комісії з виплати матеріальної допомоги з коштів міського бюджету за 2010 рік.

21. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності, право оренди на земельні ділянки  у м. Попасна.

22. Про внесення змін до  рішення 38 сесії Попаснянської міської ради  п’ятого скликання від 29.08.2008 р. № 38/16  „ Про затвердження технічної документації та надання земельних ділянок в оренду фізичним особам у м. Попасна”.

23.  Про внесення змін до рішення 5 сесії Попаснянської міської ради двадцять четвертого скликання від 20.12.2002 р. № 5/8 «Про затвердження матеріалів інвентарізації земельної ділянки смуги відведення Донецької залізниці в межах Попаснянської міської ради».

24. Про створення комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд у м.Попасна.

25. Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких знаходяться об'єкти нерухомого майна для продажу у приватну власність у  2011р. у м. Попасна.

26. Про надання дозволу  на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м.Попасна.

27. Про звільнення Виконавчого комітету міської ради від сплати державного мита при зверненні до місцевого суду у 2011 році.

28. Про делегування повноважень Попаснянській районній раді.

29. Про делегування Луганській обласній раді повноважень.

Різне.