6 грудня наша держава й увесь український народ відзначали День Збройних Сил України.
З нагоди цього свята 5 грудня в Районному будинку культури вшановували усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави і тих, хто у цей складний час покинув рідні домівки, взяв в руки зброю, пішов захищати нашу Вітчизну від ворога.

Зі святом захисників нашої Вітчизни привітали виконуючий обов’язки голови Попаснянської районної державної адміністрації Роман Геннадійович Власенко та Попаснянський міський голова Юрій Іванович Онищенко, які побажали нашим захисникам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, мирного неба, наснаги, завжди бути вірними своїй державі та родині, скоріше повернутися додому та очистити рідну землю від ворога.

В знак подяки за сумлінне ставлення до виконання військових обов’язків з захисту незалежності і територіальної цілісності України, зміцнення обороноздатності і підвищення безпеки нашої держави та з нагоди Дня збройних сил України місцеві очільники вручили подяки та грошові премії ряду військовослужбовців збройних сил України.

Також зі святом військовослужбовців музичними номерами вітали учасники театрального колективу районного Будинку культури «Арлєкін», військовослужбовець батальйону патрульної служби особливого призначення «ВІННИЦЯ» Середа Сергій Русланович, заступник начальника взводу Національної Гвардії України Левковський Станіслав Васильович, керівник театрального гуртка Будинку творчості дітей та підлітків Катерина Радіонова, учасник художньої самодіяльності Будинку творчості дітей та підлітків Микола Лукін, лауреат обласних та районних пісенних конкурсів Тетяна Домашенко.

Привітав зі святом своїх побратимів і молодший сержант батальйону патрульної служби особливого призначення «ВІННИЦЯ» Загоруй Денис Сергійович.

У предсвятковий день більшість мешканців міста Попасна всім військовослужбовцям бажала сумлінно виконувати свій військовий обов’язок, повернутися додому у свої родини живими та здоровими. Також нехай завжди з вами поруч будуть ваші мами, які подарували вам життя та моляться за вас і вдень і в ночі.

На превеликий жаль, не всі родини дочекалися своїх синів додому. Вони загинули за рідну Україну, за правду, за свободу! Слава цим героям!

Хвилиною мовчання військовослужбовці та гості свята вшанували пам'ять загиблих воїнів.

Про долю рідної країни вболіває весь наш народ, у тому числі і діти. Вони висловлюють свої думки в малюнках, піснях та віршах, мріючи про те, що на нашій рідній землі запанує мир та злагода.

У холі Районного будинку культури проходила виставка малюнків учнів шкіл нашого міста. Малюнки, намальовані руками дітей, викликали сльози на очах у дорослих.

Також діти підготували захисникам вітчизни обереги, які мають їх оберігати від негоди.