Попаснянська міська рада

порядок денний

 1. Про організацію літнього оздоровлення дітей в дошкільних навчальних закладах влітку 2013 року.

2.  Про інформацію Попаснянського РВ ГУМВС України в Луганській області про  стан законності, боротьби зі злочинністю,  охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста Попасна.

3.  Про звіт постійної комісії з питань благоустрою, земельних ресурсів та екології.

4.  Про хід виконання Програми приватизації майна комунальної власності територіальної громади м.Попасна на 2012-2015 роки.

5. Про передачу котелень комунальної власності на баланс ПКП «СКП» 

6. Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 23.03.2012р.№ 24/8 «Про надання згоди на передачу на баланс та в оперативне управління основних засобів та вбудованих приміщень, які знаходяться на балансі ПКП «Місто» та ПЖКО комунальному підприємству «СКП»

7. Про визнання існуючого генерального плану м. Попасна придатним для подальшого використання

8. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна надземних, підземних сталевих, поліетиленових газопроводів середнього та низького тиску, якібули побудовані за кошти  громадян,  та безоплатну передачу їх з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації  «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства

9. Про обрання представника з числа депутатського корпусу Попаснянської міської ради для представлення інтересів територіальної громади м. Попасна під час досудового розслідування і в суді

10. Про закріплення  права комунальної  власності  за земельними ділянками, які  розташовані  в м. Попасна, для  подальшої передачі  в приватну власність.

11. Про закріплення  права комунальної  власності  за земельними ділянками, які  розташовані  в м. Попасна, для  подальшої передачі  в користування.

12. Про затвердження структури Попаснянського МПЗОВ ”Салют” на період літньої оздоровчої кампанії 2013 року (додаток)

Різне.

1. Про підтримку звернення Харківської міської ради щодо  відповідальності вимогам  чинного Законодавства наказу  Міністерства Юстиції України  від 02.04.2013 № 607/5 " Про заходи щодо взаємодії органів  державної  реєстрації  прав  та їх посадових осіб" .

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник