Попаснянська міська рада

порядок денний

 1. Про порядок розгляду питань щодо встановлення та введення в експлуатацію мереж передавальних базових станцій мобільного зв’язку та об’єктів,сфера екологічного впливу діяльності яких поширюється на територію м. Попасна.
 2. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік та уточнення його показників. (додаток1),(додаток2)
 3.   Про підсумки  роботи  по оздоровленню дітей  в дошкільних навчальних закладах міста
 4.  Про підсумки  літньої  оздоровчої кампанії в ПМПЗОВ «Салют»
 5.   Про внесення змін та доповнень  до Плану  соціально-економічного розвитку на 2012 рік (із змінами)
 6.   Про реалізацію положень  Закону  України «Про засади державної мовної політики» на території міста Попасна
 7.   Про делегування  повноважень Попаснянському КП «СКП» щодо внесення  змін  до договору  оренди  частини  нежитлового приміщення.
 8. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Попасна із загальної власності територіальних громад сел, селищ, міста Попаснянського району автомобілю марки ГАЗ 32212-206 з подальшою передачею його дитячому будинку сімейного типу Лисиченко.
 9. Про передачу на баланс ПКП «СКП» основних засобів.
 10.   Про прийняття в комунальну власність територіальної громади  м.Попасна майна, яке  перебуває на балансі ЛОКСТП  «Луганськтеплокомуненерго».
 11.   Про припинення роботи котелень в м. Попасна.
 12.  Про затвердження  проекту землеустрою,щодо відведення земельної ділянки для продажу   на земельних торгах у формі аукціону під розміщення об’єкту  торгівлі,  затвердження стартової ціни лоту, з якої  розпочинається продаж лоту на аукціоні,  кроку аукціону, гарантійного та реєстраційного внесків при продажу земельної ділянки, яка розташована за адресою: м. Попасна, вул. Артемівська біля буд.1в.
 13.   Про затвердження Порядку виявлення безхазяйного майна, його обліку, зберігання та прийняття до комунальної власності територіальної громади Попаснянської міської ради.
 14. Про надання права викупу вбудованого нежитлового приміщення № 2,розташованого за адресою м. Попасна Луганської обл., пл. Героїв, 3.
 15. Про надання права викупу нежилого приміщення № 2, розташованого за адресою м. Попасна Луганської обл.,вул. Піонерська, 16.
 16. Про надання дозволу  на  проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м. Попасна.
 17. Про  надання  дозволу   на   розробку  технічної  документації   із  землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право  на земельні ділянки у м. Попасна.
 18. Про  поновлення договору оренди  землі  у м. Попасна.
 19. Про   затвердження  технічної   документації із землеустрою щодо складання  документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна
 20.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою   щодо  відведення  земельних ділянок у м. Попасна.
 21. Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких знаходяться об'єкти нерухомого майна, для продажу у приватну власність у  2012 р. у м. Попасна.
 22. Про затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних   ділянок  у м. Попасна та їх передачу.
 23. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки по вул. Миронівська, 1, у м. Попасна.
 24. Про розгляд протесту прокурора району на рішення Попаснянської міської ради від 16.11.2011р. № 19/2
 25. Про припинення права  постійного користування земельною ділянкою у м. Попасна ДП «Первомайськвантажтранс»
 26. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради  шостого скликання від 27.02.2012р. № 23/17 «Про поновлення договорів оренди землі у м. Попасна»
 27.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення частини земельної ділянки, яка знаходиться у приватній власності П..... за адресою: м. Попасна, вул.  Куйбишева,252, та зміну її цільового призначення.
 28.  Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради  шостого скликання від 25.06.2012р. № 27/24 «Про надання дозволу на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо  складання  документів, що  посвідчують право на земельні ділянки  у м. Попасна». 

29. Про  надання дозволу  на розробку технічної документації  Головному управлінню житлово-комунального господарства   обласної державної адміністрації для укладання  договору суперфіції.

Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник