Порядок денний:

1. Про  уточнення показників міського бюджету на 2010 рік.

2. Про внесення змін до плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2010 рік.

3. Про визнання майна таким, що є безхазяйним.

4.  Про  звільнення ОСББ «Интеграл» від сплати державного мита при зверненні  до місцевого суду у I півріччі 2011 року.

5. Про  створення комунального підприємства «Місто».

6. Про створення комунального підприємства «Добробут».

7. Про надання права викупу 15/100 частки вбудованого нежилого приміщення, розташованого на 1-му поверсі 9-ти поверхового жилого будинку за адресою  м. Попасна Луганської обл.,  вул. Первомайська, буд.3.

8. Про внесення змін та доповнень до переліку з продажу земельних ділянок або продажу права оренди на них шляхом аукціону у 2010 році в м.Попасна, встановлення стартової ціни, розміру гарантійного, реєстраційного внеску, кроку аукціону.

9. Про внесення змін до рішення міської ради № 51/12 від 24.07.2009р. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Попасна Луганської області».

10. Про  розташування тимчасових споруд у  м.Попасна.

11.  Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою  щодо         складання документів, що посвідчують право власності та право оренди   на   земельні  ділянки  у м. Попасна.

12.  Про затвердження технічної документації та проекту відведення із землеустрою      щодо складання документів, що    посвідчують   право власності на земельну       ділянку  у  м. Попасна.

13.  Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває  у  приватній    власності Охрименка С.М.. по вул. Пушкіна, буд. 16. м. Попасна.

14.  Про припинення договору оренди земельної ділянки.

15. Про заключення договору  суперфіції з Головним управлінням житлово – комунального господарства обласної державної адміністрації.

16. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.

17. Про  затвердження  технічної документації із землеустрою щодо  складання документів та надання  земельної ділянки в постійне користування у м.Попасна.

18. Про  затвердження технічної документації та безоплатну передачу у власність земельних ділянок  громадянам  у м. Попасна.

19. Про  план  підготовки проектів регуляторних актів Попаснянської  міської ради на 2011 рік.