Оперативна інформація про надання послуг житлово-комунального господарства, пасажирських перевезень станом на 29 серпня 2018 року.

Послуга

Підприємство, яке надає послугу

Надання послуг

Електропостачання

СП «Попаснянська дистанція електропостачання» РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

у повному обсязі, без перебоїв

Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО»

у повному обсязі, без перебоїв

Газопостачання

Попаснянська дільниця Лисичанського МРУЕГГПАО «Луганськгаз»

Послуга тимчасово не надається абонентам по вулицям Первомайська (частково), Базарна, Кузнечна, Ніколенка у зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт.

В інших мікрорайонах міста послуга надається в повному обсязі, без перебоїв.

Водопостачання

ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал»

Послуга тимчасово не надається абонентам мікрорайону ВРЗ у зв’язку з проведенням ремонтно-відновлювальних робіт по вулиці Миру, 149.

В інших мікрорайонах міста послуга надається в повному обсязі, без перебоїв. Тиск у підвідних до міста водоводах –0,7 атмосфери.

Міські пасажирські перевезення загального користування

ПП «АТП-СП-2010»

Здійснюється рух пасажирських автобусів відповідно до затверджених маршрутів (№101, 101а, №102, №103, №104) та графіків.

• Вітаємо з Днем народження!
  • До уваги депутатів міської ради!