Оперативна інформація про надання послуг житлово-комунального господарства, пасажирських перевезень станом на 21 серпня 2020 року.

Послуга

Підприємство, яке надає послугу

Надання послуг

Електропостачання

СП «Попаснянська дистанція електропостачання» РФ «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

Послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Попаснянський РЕМ ТОВ «ЛЕО»

Послуга не надається абонентам вул. Гоголя (повністю), вул. Харківська (повністю), вул. Горького (повністю), вул. Набережна (повністю), вул. Тургенєва (частково), вул. Кольцовська (частково), вул. Первомайська (частково), вул. Красних партизан, буд. № 11, 14, 22 з 08.00 до 16.30 год. у зв'язку з плановими роботами по заміні проводу на ПЛ 0,4 кВ від ТП 502.

Іншим абонентам міста послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Газопостачання

Попаснянська дільниця Лисичанського МРУЕГГПАО «Луганськгаз»

Послуга надається у повному обсязі, без перебоїв

Водопостачання

ВП ПД КП «Попаснянський районний водоканал»

Послуга надається згідно з графіком.

Тиск у підвідних до міста водоводах – 1,4 атмосфер

Міські пасажирські перевезення загального користування

ПП «АТП-СП-2010»

Здійснюється рух пасажирських автобусів відповідно до затверджених маршрутів (№101, №101а, №102, №103, №104) за тимчасовим графіком.