Попаснянська міська рада

Аналіз

регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком»

Даний аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком», (далі Аналіз), підготовлений відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій по вищезазначеному проекту рішення.

У процесі підготовки Аналізу було здійснено наступне:

1. Визначена проблема, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання, що полягає у наступному:

Станом на теперішній час на території м. Попасна діють тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком», погоджені рішенням виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 21.10.2011 № 167 «Про погодження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком». У зв’язку з набранням чинності змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункт 2 пункту "а" частини першої статті 28 викладено в новій редакції: встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні (крім тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення, перероблення та захоронення побутових відходів, які встановлюються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг), транспортні та інші послуги. Таким чином, з метою приведення рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради «Про погодження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком», у відповідність до діючого законодавства, необхідно встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком».

Проблема, яку необхідно вирішити шляхом прийняття даного рішення, полягає у збалансуванні інтересів, прав та обов'язків, нижче зазначених груп, а саме:

- органів місцевого самоврядування;

- ПП «Елітжитлком».

2. Визначені цілі державного регулювання:

- приведення у відповідність до вимог діючого законодавства.

3. Визначені та оцінені усі прийнятні альтернативні способи досягнення вищезазначеної мети.

Встановити тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надає ПП «Елітжитлком».

4. Був визначений механізм, який пропонується застосувати для розв'язання вищезазначеної проблеми та відповідні заходи.

Дане рішення приймається на підставі:

Ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами).

5. Розглянуті питання можливості досягнення вищезазначеної мети у разі прийняття вказаного регуляторного акту, у процесі чого було з'ясоване наступне.

Дане рішення не має негативного впливу на рівень життя громадян міста, оскільки вартість тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів залишається незмінною.

6. Визначені очікувані результати прийняття регуляторного акту, головними з яких є:

- забезпечення відповідності рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради вимогам діючого законодавства.

7. Визначені показники результативності регуляторного акту, якими є:

- приведення рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради у відповідність до вимог діючого законодавства.

8. Визначені заходи, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта.

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено через шість місяців з дня набрання чинності регуляторного акту, повторне відстеження - через рік з дня набрання чинності регуляторного акту, а періодичне відстеження буде здійснюватись раз в три роки після проведення повторного відстеження результативності регуляторного акту, відповідно до ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Начальник відділу ЖКГ Н.О. Шмельова

архітектури, містобудування

та землеустрою

Важливо!
 • До уваги депутатів міської ради!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник