порядок денний

1.Про надання дозволу  на розробку  проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна

2.Про поділ на два окремих об’єкта вбудованого приміщення за адресою:м.Попасна, вул.60 років Жовтня, 3

3.Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 12.10.2011р. №17/29 «Про затвердження протоколу № 3 засідання комісії з надання обладнання,допомоги на влаштування індивідуального опалення квартири від  07.10. 2011 року».

4.Про роботу тимчасової комісії з питання вивчення  ситуації щодо забруднення навколишнього природного середовища Цехом з переробки бітумовмісних матеріалів та очистки відпрацьованих масел (ФОП Топташкін В.А.)

• Запрошуємо до участі у фестивалі "Paslawsky' FEST"