Попаснянська міська рада

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

 1. Про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи у зимовий період 2011-2012 р.р.
 2. Про уточнення показників та внесення змін до  міського бюджету на  2011 рік.(додаток1),(додаток2),(додаток3),(додаток4).
 3. Про заходи щодо економії  бюджетних коштів, передбачених для утримання Попаснянської міської ради та її виконавчого комітету.
 4. Про підсумки роботи по оздоровленню дітей в ДНЗ міста.
 5. Про підсумки літньої оздоровчої кампанії в ПМПЗОВ «Салют»
 6. Про звільнення директора Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження».
 7. Про призначення директора Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження». 
 8. Про хід виконання міської Програми розвитку фізкультури та спорту у м.Попасна на 2011-2014 р.р.
 9. Про внесення змін  та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік.  
 10.  Про доповнення переліку об’єктів місцевої програми  приватизації на 2011 рік. 
 11. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 02.12.2010 р. №3/18 «Про план підготовки регуляторних актів Попаснянської міської ради на 2011 рік»(зі змінами).
 12. Про передачу на баланс ОСББ «Комфорт-Попасна»  багатоквартирного житлового будинку, розташованого  за адресою: м.Попасна,  вул.Котовського, буд.1 .
 13. Про передачу на баланс ОСББ «Мрія-Попасна»  багатоквартирного житлового будинку, розташованого  за адресою: м.Попасна,  вул.Суворова, буд.15а. 
 14.  Про передачу на баланс ОСБЖБ «Світанок»  багатоквартирного житлового будинку, розташованого  за адресою: м.Попасна, вул.Леніна, буд. 153.
 15. Про передачу на баланс ОСББ «Престиж-Попасна»  багатоквартирного житлового будинку, розташованого  за адресою: м.Попасна, вул.Леніна, буд.146.
 16.  Про створення постійно діючої комісії з розгляду питань стосовно списання майна, що  перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Попасна.
 17. Про створення комісії з проведення аукціонів з продажу земельних ділянок та права  оренди на них  у м.Попасна.
 18. Про  доповнення переліку  з продажу земельних ділянок  або  права оренди на них  шляхом аукціону у 2011 році у м.Попасна.
 19. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо встановлення та зміни меж м.Попасна Попаснянського району Луганської області.
 20. Про внесення змін до рішення міської ради 24 скликання №5/6 від 20.12.2002 р.  «Про затвердження переліку вулиць, провулків та площ міста Попасна українською та російською мовою».
 21. Про зміну цільового призначення об’єкту нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Попасна, вул.60 років СРСР, буд.85.
 22. Про  прийняття рішення щодо ліквідації ПрАТ «Попаснянська міська друкарня».
 23. Про оформлення права комунальної власності на будівлю Попаснянського районного Будинку культури, що розташована за адресою : м.Попасна, вул.Леніна,136.
 24. Про звіт постійної комісії  з питань бюджету, фінансів, регіональних зв’язків і комунальної власності.
 25. Про внесення змін до рішення міської ради пятого скликання від 16.07.2010 р. №70/9 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна розподільчого сталевого газопроводу середнього тиску, який був побудований за кошти громадян, та безоплатну передачу його з комунальної власності до державної на баланс ВАТ «Луганськгаз» в особі філії Попаснянського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства».
 26. Про внесення змін до рішення міської ради п’ятого скликання від 27.10.2009 р. №58/5 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна розподільчих сталевих та поліетиленових газопроводів середнього тиску, які були побудовані за кошти громадян та безоплатну передачу їх з комунальної власності до державної на баланс ВАТ «Луганськгаз» в особі філії Попаснянського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства».
 27. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна підземно-надземних поліетиленово-сталевих газопроводів середнього тиску,  які були побудовані за кошти громадян, та безоплатну передачу їх із комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії -  Попаснянському  міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
 28. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна шкафного розподільчого пункту по вул. Первомайська  №3, який був побудований за кошти державної субвенції та місцевого бюджету по проекту « Встановлення шкафного розподільчого пункту  по вул.Первомайська,№3 в м.Попасна» та безоплатну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного  товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії -  Попаснянському  міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
 29. Про  затвердження протоколу №3 засідання комісії з надання обладнання,допомоги на влаштування індивідуального опалення квартири від 07.10.2011 року.   
 30. Про вилучення  із користування  земельних ділянок у м.Попасна.
 31. Про поновлення договорів оренди землі у м.Попасна.
 32. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м.Попасна.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку у м.Попасна.
 34. Про затвердження доповнення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких знаходяться об’єкти нерухомого майна для продажу в 2011 р. у м.Попасна.
 35. Про надання дозволу  на  проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м. Попасна.
 36. Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 12.01.2011 р. №5/24 «Про створення комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд у м.Попасна».
 37. Про розташування тимчасових споруд у м.Попасна.
 38. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради шостого скликання від 24.05.2011 р. №12/16 «Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право на земельні ділянки  у м.Попасна».
 39. Про надання дозволу на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки у м.Попасна.
 40. Про    внесення   змін   до   рішення  Попаснянської     міської     ради шостого скликання від 29.08.2011 р.№ 15/8 «Про надання дозволу  на розробку технічної документації та проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна».


Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник