17 грудня в ПМСЗ «Відродження» пройшов турнір з настільного тенісу на кубок міського голови серед підприємств і установ міста. У змаганні взяли участь команди Попаснянської дистанції сигналізації та зв'язку, Попаснянського будівельно-монтажного експлуатаційного управління, Попаснянської дистанції колії і військової комендатури м. Попасна. За підсумками змагань перше місце посіла команда Попаснянського будівельно-монтажного експлуатаційного управління, друге і трете місце зайняли команди Попаснянська дистанція сигналізації та Попаснянської дістанції сигналізації та зв'язку та Попаснянської дистанції колії. Кращім гравцем було визнано Скребцову Вікторію (БМЕУ - 3). Команди-переможців було нагороджено грамотами та медалями. Кубок від міського голови отримала команда Попаснянського будівельно-монтажного експлуатаційного управління, яка зайняла перше місце. Необхідно відзначити, що команда Попаснянської дистанції сигналізації та зв'язку була найбільш чисельною.

• До уваги депутатів міської ради!
  • Вітаємо з Днем народження!