15 жовтня 2020 року в виконкомі міської ради відбулося засідання комісії з виплат матеріальної допомоги з коштів міського бюджету. Засідання провела голова комісії Світлана Бондаренко.

Розглянувши 17 заяв, ознайомившись з їх змістом, враховуючи висновки депутатів міської ради, члени комісії вирішили запропонувати міському голові розпорядженням виділити кошти на одноразову матеріальну допомогу 15 мешканцям міста на загальну суму 14350,00 грн. З них:

- 10 громадянам, які потребують лікування у зв’язку з хворобами (онкологія, сахарний діабет та ін) та реабілітації;

- 2 малозабезпеченим громадянам, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, опинилися у складних життєвих обставинах;

- 2 учасникам бойових дій, які брали участь в АТО (ООС);

- 1 громадянам на ремонт житла, пошкодженого у результаті бойових дій;

- 1 громадянам відмовлено в наданні матеріальної допомоги;

- 1 громадянам буде розглянуто на наступному засіданні комісії.

Загальний відділ виконкому міської ради