15 травня на базі ДЮСШ відбулась щорічна спартакіада «Перші кроки – 2018» за участю вихованців дошкільних навчальних закладів міста. У змаганнях взяли участь: команда «Журавлі» ДНЗ № 1, команда «Веселята» ДНЗ № 2, команда «Україна – це ми» ДНЗ № 3. До складу команд входили діти старшого дошкільного віку їх вихователі та батьки.

Програма спартакіади складалася з веселої естафети, спортивних конкурсів та яскравого патріотичного флешмобу «Україна має таланти». Оцінювало учасників почесне журі у складі Попаснянського міського голови Юрія Онищенка, заступника начальника відділу освіти Валентини Шулік, директора Попаснянського районного методичного центру Олени Лагутіної, директора Попаснянського будинку дитячої та юнацької творчості Людмили Григоренко, директора Попаснянської дитячо-юнацької спортивної школи Ірини Хандрамай, методиста РМЦ Олени Прокопенко та офіцера групи ЦВС міста Попасна Романа Галелюка.

За найбільшою кількістю балів переможцем змагань стала команда «Веселята» ДНЗ № 2 у номінації «Сильні і дужі» перемогла команда «Журавлі» ДНЗ № 1, у номінації «Олімпійські надії» – перемогла команда ДНЗ № 3 з патріотичною назвою «Україна – це ми».

Почесними грамотами районної державної адміністрації, спортивним інвентарем від міського голови та інших членів журі, кубком, медалями та солодощами були нагороджені всі учасники змагань.

• До уваги членів виконкому!