15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

У цей день ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших вибухонебезпечних точках світу. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. Ризикуючи власним життям, забезпечували спокій у різних країнах світу.

Саме високі людські якості та активна громадська позиція, мужність та героїзм вже під час бойових дій на Сході нашої країни стали взірцем патріотичного служіння Україні.

Висловлюю шану і подяку всім учасникам бойових дій за відвагу, вірність присязі і честі.
Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, душевного спокою, успіхів та добробуту.

Попаснянський міський голова Юрій Онищенко